NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
NYHET! Få din egna Lönekoll gratis - Logga in med BankID för att se din Lönekoll
Personuppgifter
2026-06-11
Rania Al Adel
Årsinkomst: Kolla Ranias lön anonymt
Personnummer: 19850104-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 4 januari 1985
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Rania Al Adel
Förnamn: Rania
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Al Adel
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-07-01
Gatuadress: Hanövägen 11 D lgh 1002
Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster
Postnummer: 294 35
Postort: Sölvesborg
Distrikt: Sölvesborg
Församling: Sölvesborgs församling (108301)
Kommun: Sölvesborg (1083)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rania Al Adel är en 41 årig kvinna och bosatt på Hanövägen 11 D lgh 1002 i Sölvesborg. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juli 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 345 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Hanövägen 11 D lgh 1002
Registrerat på adressen
294 35 Sölvesborg
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rania kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rania hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ranias bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 96 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Rania har inga bolagsengagemang
Mer om Rania
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 158 dagar)
Födelsedag
04 januari (en måndag om 207 dagar)
Födelsedatum
1985-01-04 (en fredag för 15 133 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 207 dagar (en torsdag)
Rania Al Adel är en 41 årig kvinna och bosatt på Hanövägen 11 D lgh 1002 i Sölvesborg. Hennes bostad är en lägenhet med 4 rum på 96 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 juli 2024 och har sammanlagt bott där i 1 år och 345 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Ranias bostadsområde, på postnummer 294 35, är 308 389 kr per år och 7,11 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Sölvesborg där Ranias ingår. Ranias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 21.
Rania bor tillsammans med 3 personer: Alaa Malicho , Jamal Malicho , Mohamad Malicho . Rania är gift med Jamal Malicho .
Ranias nästa födelsedag är om 207 dagar då hon fyller 42 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 204 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 8 år och 207 dagar (en torsdag).
Rania har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rania i Sverige Rania Lamti i Göteborg, Rania Lagoun i Malmö och Rania Khedir i Tumba.
Informationen om Rania kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.