7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Pär Henrik Christoffer Carlsson

Årsinkomst: Kolla Christoffers lön anonymt

Personnummer: 19850119- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 19 januari 1985

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 19 januari

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Pär Henrik Christoffer Carlsson

Förnamn: Pär Henrik Christoffer

Tilltalsnamn: Christoffer

Efternamn: Carlsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2014-07-17

Gatuadress: Attersta 526

Postnummer: 705 94

Postort: Örebro

Församling: Kvismare församling (188016)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Christoffer

Christoffer Carlsson är en man på 41 år som bor på Attersta 526 i Örebro. Christoffers bostad är en villa på 220 kvm . Där har han bott i 11 år och 347 dagar sedan han flyttade in den 17 juli 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Christoffer

Informationen om Christoffer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Christoffer Carlsson?

Vad tjänar Christoffer?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Christoffers
Kreditstatus?

Nyfiken på Christoffers Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Attersta 526

Latitud: 59.201451   |   Longitud: 15.235815

Registrerat på adressen


Attersta 526
705 94 Örebro

Företag på adressen | 2 st

Företagsnamn Status Ansvarig Lön
C.Carlsson holding and investments AB Status Aktiv
Ansvarig Pär Henrik Christoffer Carlsson (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt
Aktiv Pär Henrik Christoffer Carlsson (Styrelseledamot) Kolla lön direkt
ATTERSTA SAMFÄLLIGHETSFÖRENING Status Aktiv
Ansvarig Lön
Aktiv


Hundar på adressen | 2 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
JACK RUSSELL TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2004-11-23 (21 år) Ägare Jessica Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2004-11-23 (21 år) Jessica Andersson Kolla lön direkt
JACK RUSSELL TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2011-09-22 (14 år) Ägare Jessica Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2011-09-22 (14 år) Jessica Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Christoffer kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Christoffer hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Christoffers bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 220 kvm

Byggår: 1914

Illustration stad

Bolagsengagemang | 2 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Täby Airmaintenance Aktiebolag Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 149,4 Vinst (MSEK) 15,7
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0 2024 149,4 15,7
C.Carlsson holding and investments AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0 Vinst (MSEK) 0,3
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 100% 2024 0 0,3

Mer om Christoffer


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 161 dagar)

Födelsedag

19 januari (en tisdag om 204 dagar)

Födelsedatum

1985-01-19 (en lördag för 15 136 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 204 dagar (en fredag)

Christoffer Carlsson är en man på 41 år som bor på Attersta 526 i Örebro. Christoffers bostad är en villa på 220 kvm . Där har han bott i 11 år och 347 dagar sedan han flyttade in den 17 juli 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Christoffers postnummer, 705 94, är medelinkomsten 449 018 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,18 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Christoffer och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Christoffer ingår. Christoffers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 309.

Christoffer bor tillsammans med Jessica Andersson. Hon är en 39 årig kvinna som flyttade in den 17 juli 2014 och har bott där totalt 11 år och 347 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Han är inte gift.

På Christoffers nästa födelsedag fyller han 42 år. Den inträffar om 204 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 204 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 204 dagar.

Namnet Henrik är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’hem’ och ’härskare’'.

Christoffer har 2 bolagsengagemang ( Täby Airmaintenance Aktiebolag och C.Carlsson holding and investments AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Christoffer i Sverige Christoffer Gustafsson i Uppsala, Christoffer Jensen i Saltsjö-Duvnäs och Christoffer Edlund i Lidköping.

Informationen om Christoffer kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Christoffer Carlsson