7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-30
Saeed Mohebikooravi
Årsinkomst: Kolla Saeeds lön anonymt
Personnummer: 19850204-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 4 februari 1985
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Saeed Mohebikooravi
Förnamn: Saeed
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Mohebikooravi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-10-17
Gatuadress: Älvsåkersgränd 7 lgh 1203
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 125 72
Postort: Älvsjö
Distrikt: Brännkyrka
Församling: Brännkyrka församling (018021)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Saeed Mohebikooravi är en 41 årig man och bosatt på Älvsåkersgränd 7 lgh 1203 i Älvsjö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 oktober 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 256 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Älvsåkersgränd 7 lgh 1203
Registrerat på adressen
125 72 Älvsjö
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Saeed kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Saeed hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Saeeds bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 83 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1968
Bolagsengagemang | 0 st
Saeed har inga bolagsengagemang
Mer om Saeed
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 146 dagar)
Födelsedag
04 februari (en torsdag om 219 dagar)
Födelsedatum
1985-02-04 (en måndag för 15 121 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 219 dagar (en söndag)
Saeed Mohebikooravi är en 41 årig man och bosatt på Älvsåkersgränd 7 lgh 1203 i Älvsjö. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 83 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 oktober 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 256 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Saeeds bostadsområde, på postnummer 125 72, är 304 910 kr per år och 6,41 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Saeeds ingår. Saeeds lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 78.
Förutom Saeed bor också Rashin Iranpoor på adressen. Där har hon bott i 3 år och 256 dagar sedan hon först registrerades där den 17 oktober 2022. Saeed är gift med Rashin Iranpoor .
Saeeds nästa födelsedag är om 219 dagar då han fyller 42 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 219 dagar (en söndag).
Saeed har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Saeed i Sverige Saeed Mamani i Hisings Backa, Saeed Azam i Malmö och Saeed Nabavi i Solna.
Informationen om Saeed kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Saeed Mohebikooravi
Var bor Saeed?
Hur gammal är Saeed?
Saeed Mohebikooravi är 41 år gammal och föddes den 4 februari 1985. Han fyller 42 år den 4 februari.
Har Saeed några bolagsengagemang?
Saeed har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Saeed några fordon?
Är Saeed gift?
Saeed är gift med Rashin Iranpoor.
Vilket telefonnummer har Saeed?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Saeed.
Vilket stjärntecken har Saeed?
Saeed har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Saeed folkbokförd?
Saeed Mohebikooravi är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Saeed?
Saeed Mohebikooravi tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Saeed?
Saeed Mohebikooravi tillhör Brännkyrka församling.