7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Carl Hans Martin Sundberg
Årsinkomst: Kolla Carls lön anonymt
Personnummer: 19850309-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 9 mars 1985
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 29 augusti
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Carl Hans Martin Sundberg
Förnamn: Carl Hans Martin
Tilltalsnamn: Carl
Efternamn: Sundberg
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-11-25
Gatuadress: Drejarvägen 6
Postnummer: 611 72
Postort: Stigtomta
Distrikt: Stigtomta
Församling: Stigtomta-Vrena församling (048010)
Kommun: Nyköping (0480)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Carl
Carl Sundberg är en man på 41 år som bor på Drejarvägen 6 i Stigtomta. Carls bostad är ett kedjehus på 117 kvm . Där har han bott i 10 år och 210 dagar sedan han flyttade in den 25 november 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Carl
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Drejarvägen 6
Registrerat på adressen
611 72 Stigtomta
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Carl Hans Martin Sundberg (Styrelseledamot) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Carl Hans Martin Sundberg (Styrelseledamot) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Carl kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Carl hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Carls bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Kedjehus
Boarea: 117 kvm
Byggår: 1975
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 100% Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 5,6 Vinst (MSEK) 0,7 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 100% | 2024 | 5,6 | 0,7 |
Mer om Carl
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 106 dagar)
Födelsedag
09 mars (en tisdag om 259 dagar)
Födelsedatum
1985-03-09 (en lördag för 15 081 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 259 dagar (en fredag)
Carl Sundberg är en man på 41 år som bor på Drejarvägen 6 i Stigtomta. Carls bostad är ett kedjehus på 117 kvm . Där har han bott i 10 år och 210 dagar sedan han flyttade in den 25 november 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Carls postnummer, 611 72, är medelinkomsten 379 951 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,62 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Carl och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Nyköping där Carl ingår. Carls lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 106.
Carl bor tillsammans med Claudia Franzén. Hon är en 35 årig kvinna som flyttade in den 25 november 2015 och har bott där totalt 10 år och 210 dagar. Han är gift med Claudia Franzén .
På Carls nästa födelsedag fyller han 42 år. Den inträffar om 259 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 259 dagar (en fredag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 67 dagar.
Namnet Hans är 'Tysk kortform av Johannes'.
Carl har 1 bolagsengagemang (
Sundbergs Isolerings Eftr AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Carl i Sverige Carl Bennet i Västra Frölunda, Carl Silfverschiöld i Sollebrunn och Carl Tuleus i Stockholm.
Informationen om Carl kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Carl Sundberg
Var bor Carl?
Hur gammal är Carl?
Carl Sundberg är 41 år gammal och föddes den 9 mars 1985. Han fyller 42 år den 9 mars.
Har Carl några bolagsengagemang?
Carl har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Sundbergs Isolerings Eftr AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Carl några fordon?
Är Carl gift?
Carl är gift med Claudia Franzén.
Vilket telefonnummer har Carl?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Carl.
Vilket stjärntecken har Carl?
Carl har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Carl folkbokförd?
Carl Sundberg är folkbokförd i Nyköping kommun.
Vilket län tillhör Carl?
Carl Sundberg tillhör Södermanland.
Vilken församling tillhör Carl?
Carl Sundberg tillhör Stigtomta-Vrena församling.