7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Johan Erik From

Årsinkomst: Kolla Eriks lön anonymt

Personnummer: 19850315- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 15 mars 1985

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 maj

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Johan Erik From

Förnamn: Johan Erik

Tilltalsnamn: Erik

Efternamn: From

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-08-23

Gatuadress: Björnbärsvägen 21

Postnummer: 904 35

Postort: Umeå

Distrikt: Teg

Församling: Tegs församling (248004)

Kommun: Umeå (2480)

Län: Västerbotten (24)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Erik

Erik From är en 41 årig man bosatt i Umeå kommun. Han bor i en villa på 144 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 308 dagar sedan 23 augusti 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Erik

Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Erik From?

Vad tjänar Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Björnbärsvägen 21

Latitud: 63.817895   |   Longitud: 20.216051

Registrerat på adressen


Björnbärsvägen 21
904 35 Umeå

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 144 kvm

Byggår: 1978

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Erik har inga bolagsengagemang


Mer om Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 104 dagar)

Födelsedag

15 mars (en måndag om 261 dagar)

Födelsedatum

1985-03-15 (en fredag för 15 079 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 261 dagar (en torsdag)

Erik From är en 41 årig man bosatt i Umeå kommun. Han bor i en villa på 144 kvm . Där har han bott i sammanlagt 6 år och 308 dagar sedan 23 augusti 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Eriks bostadsområde, på postnummer 904 35, har 0,79 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 451 308 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Umeå där Eriks ingår. Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 121.

Erik bor tillsammans med en 35 årig kvinna vid namn Andrea Collén. Hon registrerades på adressen den 23 augusti 2019, och har bott där totalt 6 år och 308 dagar. Han är inte gift.

Vill du fira Eriks födelsedag ska du gratulera honom om 261 dagar då han fyller 42 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 325 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 50 år om 8 år och 261 dagar (en torsdag).

Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.

Erik har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Erik i Sverige det senaste kvartalet är Erik Liew i Västervik, Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan och Erik Holstmark i Vinninga.

Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Erik From