7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Anna Maria Eriksson
Årsinkomst: Kolla Marias lön anonymt
Personnummer: 19850318-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 18 mars 1985
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 28 februari
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Anna Maria Eriksson
Förnamn: Anna Maria
Tilltalsnamn: Maria
Efternamn: Eriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-10-19
Gatuadress: Älvsätravägen 9
Postnummer: 827 52
Postort: Järvsö
Distrikt: Järvsö
Församling: Järvsö församling (216107)
Kommun: Ljusdal (2161)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Maria
Maria Eriksson är 41 år gammal och bor på Älvsätravägen 9 i Järvsö. Där har hon bott i 2 år och 259 dagar sedan hon flyttade in den 19 oktober 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Maria
Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Älvsätravägen 9
Registrerat på adressen
827 52 Järvsö
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2020-09-08 (5 år) Ägare Maria Eriksson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2020-09-08 (5 år) | Maria Eriksson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maria kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maria hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Maria har inga bolagsengagemang
Mer om Maria
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 109 dagar)
Födelsedag
18 mars (en torsdag om 256 dagar)
Födelsedatum
1985-03-18 (en måndag för 15 084 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 256 dagar (en söndag)
Maria Eriksson är 41 år gammal och bor på Älvsätravägen 9 i Järvsö. Där har hon bott i 2 år och 259 dagar sedan hon flyttade in den 19 oktober 2023. Hon har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 827 52, som är Marias bostadsområde, är medelinkomsten 447 228 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,62 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Ljusdal där Marias ingår. Marias lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 31.
Maria bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Maria är ägare till. Maria är inte gift.
Maria har namnsdag om 238 dagar och nästa födelsedag inträffar om 256 dagar då hon fyller 42 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 8 år och 256 dagar (en söndag).
Namnet Maria är 'Bibliskt namn, eg. grekisk form av det arameiska namnet Mariam (= Mirjam) med omtvistad bet'.
Maria har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Maria i Sverige Maria Forsblom i Ekerö, Maria Kihlstedt i Falkenberg och Maria Persdotter i Motala.
Informationen om Maria kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maria Eriksson
Var bor Maria?
Hur gammal är Maria?
Maria Eriksson är 41 år gammal och föddes den 18 mars 1985. Hon fyller 42 år den 18 mars.
Har Maria några bolagsengagemang?
Maria har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maria några fordon?
Är Maria gift?
Maria är inte gift.
Vilket telefonnummer har Maria?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maria.
Vilket stjärntecken har Maria?
Maria har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Maria folkbokförd?
Maria Eriksson är folkbokförd i Ljusdal kommun.
Vilket län tillhör Maria?
Maria Eriksson tillhör Gävleborg.
Vilken församling tillhör Maria?
Maria Eriksson tillhör Järvsö församling.