7 645 358 deklarationer är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2025-07-08
Dan Christopher Jönsson
Årsinkomst: Kolla Dans lön anonymt
Personnummer: 19850319-
Ålder: 40 år
Födelsedag: 19 mars 1985
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 11 december
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Dan Christopher Jönsson
Förnamn: Dan Christopher
Tilltalsnamn: Dan
Efternamn: Jönsson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2018-04-23
Gatuadress: Röetvedsvägen 94
Postnummer: 291 96
Postort: Kristianstad
Distrikt: Fjälkestad
Församling: Nosaby församling (129009)
Kommun: Kristianstad (1290)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Dan
Dan Christopher Jönsson är en 40 årig man. Han har inte någon särskild adress registrerad. Dan har bytt adress 2 gånger de senaste 10 åren. Läs mer om Dan
Informationen om Dan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Röetvedsvägen 94
Registrerat på adressen
291 96 Kristianstad
Personer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
---|---|---|---|---|---|
Födelsedatum 2005-06-09 (20 år) Ägare Gunilla Jönsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2005-06-09 (20 år) | Gunilla Jönsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2025-05-19. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
Bolagsengagemang | 0 st
Dan har inga bolagsengagemang
Mer om Dan
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
40 år (och 111 dagar)
Födelsedag
19 mars (en torsdag om 254 dagar)
Födelsedatum
1985-03-19 (en tisdag för 14 721 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 9 år och 254 dagar (en måndag)
Dan Christopher Jönsson är en 40 årig man. Han har inte någon särskild adress registrerad. Dan har bytt adress 2 gånger de senaste 10 åren.
På Dans postnummer, 291 96, är medelinkomsten 380 130 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,15%. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Dan och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Kristianstad där Dan ingår. Dans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 142.
Dan bor tillsammans med 2 personer: Olle Jönsson, Gunilla Jönsson. På adressen finns en hund (som Dan inte är ägare till). Dan är inte gift.
På Dans nästa födelsedag fyller han 41 år. Det inträffar om 254 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 9 år och 254 dagar (en måndag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 156 dagar.
Dan har inga bolagsengagemang. På hans adress finns inga bolag registrerade.
De tre mest eftersökta Dan i Sverige det senaste kvartalet är Dan Ekborg i Solna, Dan Olofsson i Malmö och Dan Olofsson i Höllviken.
Informationen om Dan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.