7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Said Abdinur Osman

Årsinkomst: Kolla Saids lön anonymt

Personnummer: 19850414- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 14 april 1985

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Said Abdinur Osman

Förnamn: Said Abdinur

Tilltalsnamn: Said

Efternamn: Osman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2009-09-14

Gatuadress: Hagsätra torg 42 lgh 1501

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 124 73

Postort: Bandhagen

Distrikt: Vantör

Församling: Vantörs församling (018023)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Said

Said Osman är en 41 årig man och bosatt på Hagsätra torg 42 lgh 1501 i Bandhagen. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 september 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 315 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Said

Informationen om Said kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Said Osman?

Vad tjänar Said?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Saids
Kreditstatus?

Nyfiken på Saids Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hagsätra torg 42 lgh 1501

Latitud: 59.261727   |   Longitud: 18.015469

Registrerat på adressen


Hagsätra torg 42 lgh 1501
124 73 Bandhagen

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Said kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Said hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Saids bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 94 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1960

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Said har inga bolagsengagemang


Mer om Said


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 103 dagar)

Födelsedag

14 april (en onsdag om 262 dagar)

Födelsedatum

1985-04-14 (en söndag för 15 078 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 262 dagar (en lördag)

Said Osman är en 41 årig man och bosatt på Hagsätra torg 42 lgh 1501 i Bandhagen. Hans bostad är en lägenhet med 4 rum på 94 kvm . Han flyttade in på adressen den 14 september 2009 och har sammanlagt bott där i 16 år och 315 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Saids bostadsområde, på postnummer 124 73, är 312 701 kr per år och 9,38 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Saids ingår. Saids lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 222.

Förutom Said bor också Fawsiya Hassan på adressen. Där har hon bott i 27 år och 257 dagar sedan hon först registrerades där den 11 november 1998. Said är inte gift.

Saids nästa födelsedag är om 262 dagar då han fyller 42 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 159 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 262 dagar (en lördag).

Said har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Said i Sverige Said Delavaran i Lund, Said Mahmoudi i Danderyd och Said Firoz Ghochani i Angered.

Informationen om Said kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Said Osman