7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Thamar Salim Saber
Årsinkomst: Kolla Thamar Salims lön anonymt
Personnummer: 19850419-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 19 april 1985
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Thamar Salim Saber
Förnamn: Thamar Salim
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Saber
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2015-06-01
Gatuadress: Örnvägen 88 lgh 1203
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster
Postnummer: 227 31
Postort: Lund
Distrikt: Lunds Sankt Peters kloster
Församling: S:t Peters klosters församling (128102)
Kommun: Lund (1281)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Thamar Salim Saber är en man på 41 år som bor på Örnvägen 88 lgh 1203 i Lund. bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har han bott i 11 år och 31 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Örnvägen 88 lgh 1203
Registrerat på adressen
227 31 Lund
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Thamar Salim kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Thamar Salim hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Thamar Salims bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 78 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 0 st
Thamar Salim har inga bolagsengagemang
Mer om Thamar Salim
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 74 dagar)
Födelsedag
19 april (en måndag om 291 dagar)
Födelsedatum
1985-04-19 (en fredag för 15 049 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 291 dagar (en torsdag)
Thamar Salim Saber är en man på 41 år som bor på Örnvägen 88 lgh 1203 i Lund. bostad är en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har han bott i 11 år och 31 dagar sedan han flyttade in den 1 juni 2015. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Thamar Salims postnummer, 227 31, är medelinkomsten 305 906 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,15 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Thamar Salim och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Thamar Salim ingår. Thamar Salims lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 220.
Thamar Salim bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är inte gift.
På Thamar Salims nästa födelsedag fyller han 42 år. Den inträffar om 291 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 291 dagar (en torsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Thamar Salim har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Thamar Salim i Sverige Salim Saab i Karlshamn, Thamar Makdesi Elias i Södertälje och Thamar Huber i Göteborg.
Informationen om Thamar Salim kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Thamar Salim Saber
Var bor Thamar Salim?
Hur gammal är Thamar Salim?
Thamar Salim Saber är 41 år gammal och föddes den 19 april 1985. Han fyller 42 år den 19 april.
Har Thamar Salim några bolagsengagemang?
Thamar Salim har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Thamar Salim några fordon?
Är Thamar Salim gift?
Thamar Salim är inte gift.
Vilket telefonnummer har Thamar Salim?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Thamar Salim.
Vilket stjärntecken har Thamar Salim?
Thamar Salim har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Thamar Salim folkbokförd?
Thamar Salim Saber är folkbokförd i Lund kommun.
Vilket län tillhör Thamar Salim?
Thamar Salim Saber tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Thamar Salim?
Thamar Salim Saber tillhör S:t Peters klosters församling.