7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-02
Josip Lukic
Årsinkomst: Kolla Josips lön anonymt
Personnummer: 19850430-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 30 april 1985
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Oxen
Namnregistrering
Personnamn: Josip Lukic
Förnamn: Josip
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Lukic
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2014-09-01
Gatuadress: Singelgatan 18 lgh 1016
Våning & dörr: Entréplan, dörr 16 från vänster
Postnummer: 212 28
Postort: Malmö
Församling: Husie församling (128010)
Kommun: Malmö (1280)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Josip Lukic är en man på 41 år som bor på Singelgatan 18 lgh 1016 i Malmö. Där har han bott i 11 år och 304 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Singelgatan 18 lgh 1016
Registrerat på adressen
212 28 Malmö
Personer
Telefonnummer
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Karolina Diana Lukic (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Karolina Diana Lukic (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Josip kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Josip hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Josips bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Antal rum: 4
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 119 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 |
Mer om Josip
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 63 dagar)
Födelsedag
30 april (en fredag om 302 dagar)
Födelsedatum
1985-04-30 (en tisdag för 15 038 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 302 dagar (en måndag)
Josip Lukic är en man på 41 år som bor på Singelgatan 18 lgh 1016 i Malmö. Där har han bott i 11 år och 304 dagar sedan han flyttade in den 1 september 2014. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Josips postnummer, 212 28, är medelinkomsten 378 998 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,87 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Josip och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Josip ingår. Josips lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 176.
Josip bor tillsammans med 2 personer: Manuela Lukic , Karolina Lukic . Han är gift med Karolina Lukic .
På Josips nästa födelsedag fyller han 42 år. Den inträffar om 302 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 302 dagar (en måndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Josip har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen Svarta änkan
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Josip i Sverige Josip Anusic i Tyringe, Josip Vonic i Jordbro och Josip Mandrapa i Malmö.
Informationen om Josip kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Josip Lukic
Var bor Josip?
Hur gammal är Josip?
Josip Lukic är 41 år gammal och föddes den 30 april 1985. Han fyller 42 år den 30 april.
Har Josip några bolagsengagemang?
Josip har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen Svarta änkan . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Josip några fordon?
Är Josip gift?
Josip är gift med Karolina Lukic.
Vilket telefonnummer har Josip?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Josip.
Vilket stjärntecken har Josip?
Josip har stjärntecknet Oxen.
I vilken kommun är Josip folkbokförd?
Josip Lukic är folkbokförd i Malmö kommun.
Vilket län tillhör Josip?
Josip Lukic tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Josip?
Josip Lukic tillhör Husie församling.