7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-11

Reem Wadie Ameen Mubarak

Årsinkomst: Kolla Reems lön anonymt

Personnummer: 19850513- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 41 år

Födelsedag: 13 maj 1985

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Reem Wadie Ameen Mubarak

Förnamn: Reem Wadie Ameen

Tilltalsnamn: Reem

Efternamn: Mubarak

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-04-15

Gatuadress: Edlas gata 3 lgh 1405

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 5 från vänster

Postnummer: 553 09

Postort: Jönköping

Distrikt: Jönköpings Sofia

Församling: Jönköpings församling (068002)

Kommun: Jönköping (0680)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Reem

Reem Mubarak är en 41 årig kvinna och bosatt på Edlas gata 3 lgh 1405 i Jönköping. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 april 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 87 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Reem

Informationen om Reem kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Reem Mubarak?

Vad tjänar Reem?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Reems
Kreditstatus?

Nyfiken på Reems Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Edlas gata 3 lgh 1405

Latitud: 57.814111   |   Longitud: 14.153043

Registrerat på adressen


Edlas gata 3 lgh 1405
553 09 Jönköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Reem kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Reem hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Reems bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 80 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 2023

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Reem har inga bolagsengagemang


Mer om Reem


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

41 år (och 59 dagar)

Födelsedag

13 maj (en torsdag om 306 dagar)

Födelsedatum

1985-05-13 (en måndag för 15 034 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 8 år och 306 dagar (en söndag)

Reem Mubarak är en 41 årig kvinna och bosatt på Edlas gata 3 lgh 1405 i Jönköping. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 80 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 april 2024 och har sammanlagt bott där i 2 år och 87 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Reems bostadsområde, på postnummer 553 09, är 400 070 kr per år och 2,46 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Jönköping där Reems ingår. Reems lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 17.

Förutom Reem bor också Igor Knezevic på adressen. Där har han bott i 2 år och 87 dagar sedan han först registrerades där den 15 april 2024. Reem är gift med Igor Knezevic .

Reems nästa födelsedag är om 306 dagar då hon fyller 42 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 174 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 8 år och 306 dagar (en söndag).

Reem har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Reem i Sverige Reem Al-Barghouthi i Malmö, Reem Al Hiqi i Malmö och Reem Al Hashdy i Angered.

Informationen om Reem kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Reem Mubarak