7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-04
Shadi Moashama
Årsinkomst: Kolla Shadis lön anonymt
Personnummer: 19850528-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 28 maj 1985
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Tvillingarna
Namnregistrering
Personnamn: Shadi Moashama
Förnamn: Shadi
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Moashama
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-06-23
Gatuadress: Svaneholmsvägen 71
Postnummer: 274 31
Postort: Skurup
Distrikt: Skurup
Församling: Skurups församling (126401)
Kommun: Skurup (1264)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Shadi Moashama är 41 år gammal och bor på Svaneholmsvägen 71 i Skurup. Hans bostad är en villa på 122 kvm . Där har han bott i 11 dagar sedan han flyttade in den 23 juni 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Svaneholmsvägen 71
Registrerat på adressen
274 31 Skurup
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Shadi kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Shadi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Shadis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 122 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Shadi har inga bolagsengagemang
Mer om Shadi
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 37 dagar)
Födelsedag
28 maj (en fredag om 328 dagar)
Födelsedatum
1985-05-28 (en tisdag för 15 012 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 328 dagar (en måndag)
Shadi Moashama är 41 år gammal och bor på Svaneholmsvägen 71 i Skurup. Hans bostad är en villa på 122 kvm . Där har han bott i 11 dagar sedan han flyttade in den 23 juni 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 274 31, som är Shadis bostadsområde, är medelinkomsten 335 640 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,35 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Skurup där Shadis ingår. Shadis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 14.
Shadi delar bostaden med Jalila Alhassan Alibrahim, en 32 årig kvinna. Hon flyttade in den 23 juni 2026 och har bott där totalt 11 dagar. Shadi är gift med Jalila Alhassan Alibrahim .
Shadi har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 181 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 328 dagar då han fyller 42 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 8 år och 328 dagar (en måndag).
Shadi har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Shadi i Sverige Shadi Alashi i Kristianstad, Shadi Al Harbiti i Uppsala och Shadi Samadi i Täby.
Informationen om Shadi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Shadi Moashama
Var bor Shadi?
Hur gammal är Shadi?
Shadi Moashama är 41 år gammal och föddes den 28 maj 1985. Han fyller 42 år den 28 maj.
Har Shadi några bolagsengagemang?
Shadi har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Shadi några fordon?
Är Shadi gift?
Shadi är gift med Jalila Alhassan Alibrahim.
Vilket telefonnummer har Shadi?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Shadi.
Vilket stjärntecken har Shadi?
Shadi har stjärntecknet Tvillingarna.
I vilken kommun är Shadi folkbokförd?
Shadi Moashama är folkbokförd i Skurup kommun.
Vilket län tillhör Shadi?
Shadi Moashama tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Shadi?
Shadi Moashama tillhör Skurups församling.