7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Jan Sok

Årsinkomst: Kolla Jans lön anonymt

Personnummer: 19850704- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 4 juli 1985

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 11 januari

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Jan Sok

Förnamn: Jan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Sok

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-07-12

Gatuadress: Alnusgatan 1 A

Postnummer: 212 32

Postort: Malmö

Distrikt: Husie

Församling: Husie församling (128010)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Jan Sok är en 40 årig man och bosatt på Alnusgatan 1 A i Malmö. Hans bostad är en lägenhet på 320 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 353 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Jan Sok?

Vad tjänar Jan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Jans
Kreditstatus?

Nyfiken på Jans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Alnusgatan 1 A

Latitud: 55.592237   |   Longitud: 13.081509

Registrerat på adressen


Alnusgatan 1 A
212 32 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
LEONBERGER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum Uppgift saknas Ägare Richard Nilsson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se Richard Nilsson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Jan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Jan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Jans bostad


Fakta om bostaden

Bostadstyp: Lägenhet

Boarea: 320 kvm

Byggår: 2025

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Jan har inga bolagsengagemang


Mer om Jan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 361 dagar)

Födelsedag

04 juli (en lördag om 4 dagar)

Födelsedatum

1985-07-04 (en torsdag för 14 971 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 4 dagar (en onsdag)

Jan Sok är en 40 årig man och bosatt på Alnusgatan 1 A i Malmö. Hans bostad är en lägenhet på 320 kvm . Han flyttade in på adressen den 12 juli 2025 och har sammanlagt bott där i 353 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Jans bostadsområde, på postnummer 212 32, är 381 236 kr per år och 3,01 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Jans ingår. Jans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 197.

Jan bor tillsammans med 2 personer: Sassa Broström Nilsson , Richard Nilsson . På adressen finns också en hund registrerad som Jan inte är ägare till. Jan är inte gift.

Jans nästa födelsedag är om 4 dagar då han fyller 41 år. Hans namnsdag är om 195 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 9 år och 4 dagar (en onsdag).

Namnet Jan är 'Tyskt namn, urspr. en lågtysk form av Johan'.

Jan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Jan i Sverige Jan Rippe i Västra Frölunda, Jan Aronsson i Torslanda och Jan Andersson i Lidingö.

Informationen om Jan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Jan Sok