7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-17
Linda Sofia Olsson
Årsinkomst: Kolla Lindas lön anonymt
Personnummer: 19850709-
Ålder: 41 år
Födelsedag: 9 juli 1985
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 20 juni
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Linda Sofia Olsson
Förnamn: Linda Sofia
Tilltalsnamn: Linda
Efternamn: Olsson
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-02-15
Gatuadress: Björkdalavägen 378
Postnummer: 254 76
Postort: Allerum
Distrikt: Kattarp
Församling: Välinge-Kattarps församling (128305)
Kommun: Helsingborg (1283)
Län: Skåne (12)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Linda
Linda Olsson är en kvinna på 41 år som bor på Björkdalavägen 378 i Allerum. Lindas bostad är en villa på 120 kvm . Där har hon bott i 152 dagar sedan hon flyttade in den 15 februari 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Linda
Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Björkdalavägen 378
Registrerat på adressen
254 76 Allerum
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 2 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2021-09-16 (4 år) Ägare Linda Olsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2021-09-16 (4 år) | Linda Olsson | Kolla lön direkt | |
|
Födelsedatum 2017-10-19 (8 år) Ägare Linda Olsson Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2017-10-19 (8 år) | Linda Olsson | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Linda kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Linda hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Lindas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 120 kvm
Byggår: 1909
Bolagsengagemang | 2 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2025 Omsättning (MSEK) 2,1 Vinst (MSEK) 0 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant | 0 | 2025 | 2,1 | 0 | |
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Linda
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
41 år (och 8 dagar)
Födelsedag
09 juli (en fredag om 357 dagar)
Födelsedatum
1985-07-09 (en tisdag för 14 983 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 8 år och 357 dagar (en måndag)
Linda Olsson är en kvinna på 41 år som bor på Björkdalavägen 378 i Allerum. Lindas bostad är en villa på 120 kvm . Där har hon bott i 152 dagar sedan hon flyttade in den 15 februari 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Lindas postnummer, 254 76, är medelinkomsten 452 258 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,86 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Linda och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Helsingborg där Linda ingår. Lindas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 264.
Linda bor tillsammans med Roger Olsson. Han är en 45 årig man som flyttade in den 15 februari 2026 och har bott där totalt 152 dagar. Det finns också 2 hundar i bostaden. Hon är gift med Roger Olsson .
På Lindas nästa födelsedag fyller hon 42 år. Den inträffar om 357 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 8 år och 357 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 338 dagar.
Namnet Linda är 'Kortform av Belinda, Rosalinda m.fl., där efterledet trol. är tyskans lind ’vek, späd’'.
Linda har 2 bolagsengagemang (
LiRo Elteknik AB
och
Min och din hälsa med Linda Olsson
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Linda i Sverige Linda Cullberg Lampenius i Saltsjö-Boo, Linda Ulvaeus i Ekerö och Linda Bengtzing i Tyresö.
Informationen om Linda kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Linda Olsson
Var bor Linda?
Hur gammal är Linda?
Linda Olsson är 41 år gammal och föddes den 9 juli 1985. Hon fyller 42 år den 9 juli.
Har Linda några bolagsengagemang?
Linda har 2 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat LiRo Elteknik AB och Min och din hälsa med Linda Olsson . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Linda några fordon?
Är Linda gift?
Linda är gift med Roger Olsson.
Vilket telefonnummer har Linda?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Linda.
Vilket stjärntecken har Linda?
Linda har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Linda folkbokförd?
Linda Olsson är folkbokförd i Helsingborg kommun.
Vilket län tillhör Linda?
Linda Olsson tillhör Skåne.
Vilken församling tillhör Linda?
Linda Olsson tillhör Välinge-Kattarps församling.