7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-01
Mahdi Ebrahimi
Årsinkomst: Kolla Mahdis lön anonymt
Personnummer: 19850723-
Ålder: 40 år
Födelsedag: 23 juli 1985
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Mahdi Ebrahimi
Förnamn: Mahdi
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ebrahimi
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2025-02-10
Gatuadress: Pepparedsängen 16 C
Postnummer: 431 50
Postort: Mölndal
Distrikt: Fässberg
Församling: Fässbergs församling (148101)
Kommun: Mölndal (1481)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Mahdi Ebrahimi är en 40 årig man och bosatt på Pepparedsängen 16 C i Mölndal. Hans bostad är en lägenhet på 77 kvm . Han flyttade in på adressen den 10 februari 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 141 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Pepparedsängen 16 C
Registrerat på adressen
431 50 Mölndal
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Mahdi kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Mahdi hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Mahdis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 77 kvm
Byggår: 1981
Bolagsengagemang | 0 st
Mahdi har inga bolagsengagemang
Mer om Mahdi
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
40 år (och 343 dagar)
Födelsedag
23 juli (en torsdag om 22 dagar)
Födelsedatum
1985-07-23 (en tisdag för 14 953 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 9 år och 22 dagar (en måndag)
Mahdi Ebrahimi är en 40 årig man och bosatt på Pepparedsängen 16 C i Mölndal. Hans bostad är en lägenhet på 77 kvm . Han flyttade in på adressen den 10 februari 2025 och har sammanlagt bott där i 1 år och 141 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Mahdis bostadsområde, på postnummer 431 50, är 343 550 kr per år och 7,46 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Mölndal där Mahdis ingår. Mahdis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 93.
Förutom Mahdi bor också Sana Gholami på adressen. Där har hon bott i 1 år och 150 dagar sedan hon först registrerades där den 1 februari 2025. Mahdi är inte gift.
Mahdis nästa födelsedag är om 22 dagar då han fyller 41 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 184 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 9 år och 22 dagar (en måndag).
Mahdi har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Mahdi i Sverige Mahdi Ali i Helsingborg, Mahdi Karim i Älvsjö och Mahdi Al-Badri i Sävsjö.
Informationen om Mahdi kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Mahdi Ebrahimi
Var bor Mahdi?
Hur gammal är Mahdi?
Mahdi Ebrahimi är 40 år gammal och föddes den 23 juli 1985. Han fyller 41 år den 23 juli.
Har Mahdi några bolagsengagemang?
Mahdi har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Mahdi några fordon?
Är Mahdi gift?
Mahdi är inte gift.
Vilket telefonnummer har Mahdi?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Mahdi.
Vilket stjärntecken har Mahdi?
Mahdi har stjärntecknet Lejonet.
I vilken kommun är Mahdi folkbokförd?
Mahdi Ebrahimi är folkbokförd i Mölndal kommun.
Vilket län tillhör Mahdi?
Mahdi Ebrahimi tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Mahdi?
Mahdi Ebrahimi tillhör Fässbergs församling.