7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-23

Afsaneh Darash

Årsinkomst: Kolla Afsanehs lön anonymt

Personnummer: 19850920- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 20 september 1985

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Afsaneh Darash

Förnamn: Afsaneh

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Darash

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-01-01

Gatuadress: Ryd Västergårdsvägen 11

Postnummer: 443 51

Postort: Lerum

Distrikt: Lerum

Församling: Lerums församling (144101)

Kommun: Lerum (1441)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Afsaneh Darash är en kvinna på 40 år som bor på Ryd Västergårdsvägen 11 i Lerum. bostad är en villa på 122 kvm . Där har hon bott i 173 dagar sedan hon flyttade in den 1 januari 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Afsaneh Darash?

Vad tjänar Afsaneh?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Afsanehs
Kreditstatus?

Nyfiken på Afsanehs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Ryd Västergårdsvägen 11

Latitud: 57.747934   |   Longitud: 12.239531

Registrerat på adressen


Ryd Västergårdsvägen 11
443 51 Lerum

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Afsaneh kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Afsaneh hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Afsanehs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 122 kvm

Byggår: 1976

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Afsaneh har inga bolagsengagemang


Mer om Afsaneh


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 276 dagar)

Födelsedag

20 september (en söndag om 89 dagar)

Födelsedatum

1985-09-20 (en fredag för 14 886 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 89 dagar (en torsdag)

Afsaneh Darash är en kvinna på 40 år som bor på Ryd Västergårdsvägen 11 i Lerum. bostad är en villa på 122 kvm . Där har hon bott i 173 dagar sedan hon flyttade in den 1 januari 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Afsanehs postnummer, 443 51, är medelinkomsten 452 193 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,95 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Afsaneh och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lerum där Afsaneh ingår. Afsanehs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 55.

Afsaneh bor tillsammans med Lotfali Sadeghi. Han är en 50 årig man som flyttade in den 1 december 2025 och har bott där totalt 204 dagar. Hon är inte gift.

På Afsanehs nästa födelsedag fyller hon 41 år. Den inträffar om 89 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 9 år och 89 dagar (en torsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 192 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Afsaneh har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Afsaneh i Sverige Afsaneh Ebrahimi Tajadod i Lund, Afsaneh Robati i Kungsbacka och Afsaneh Tatari i Göteborg.

Informationen om Afsaneh kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Afsaneh Darash