7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-29

Liridona Berisha

Årsinkomst: Kolla Liridonas lön anonymt

Personnummer: 19850922- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 22 september 1985

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Liridona Berisha

Förnamn: Liridona

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Berisha

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-01-30

Gatuadress: Blåbärsvägen 9 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 331 43

Postort: Värnamo

Församling: Värnamo församling (068301)

Kommun: Värnamo (0683)

Län: Jönköping (06)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Liridona Berisha är 40 år och bosatt på Blåbärsvägen 9 lgh 1001 i Värnamo. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 93 kvm . Där har hon bott i 11 år och 150 dagar sedan hon flyttade in den 30 januari 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Liridona Berisha?

Vad tjänar Liridona?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Liridonas
Kreditstatus?

Nyfiken på Liridonas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Blåbärsvägen 9 lgh 1001

Latitud: 57.179153   |   Longitud: 14.066843

Registrerat på adressen


Blåbärsvägen 9 lgh 1001
331 43 Värnamo

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Liridona kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Liridona hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Liridonas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 93 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1963

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Liridona har inga bolagsengagemang


Mer om Liridona


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 280 dagar)

Födelsedag

22 september (en tisdag om 85 dagar)

Födelsedatum

1985-09-22 (en söndag för 14 890 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 85 dagar (en lördag)

Liridona Berisha är 40 år och bosatt på Blåbärsvägen 9 lgh 1001 i Värnamo. Hon bor i en lägenhet med 4 rum på 93 kvm . Där har hon bott i 11 år och 150 dagar sedan hon flyttade in den 30 januari 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 331 43, är medelinkomsten 296 570 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,04 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Värnamo där Liridona ingår. Liridonas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 38.

Liridona bor tillsammans med Lulzim Berisha. Han har bott på Blåbärsvägen 9 lgh 1001 i totalt 11 år och 150 dagar sedan han först registrerades på adressen den 30 januari 2015. Hon är gift med Lulzim Berisha .

Liridona fyller 41 år om 85 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 186 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 50 år om 9 år och 85 dagar (en lördag).

Liridona har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Liridona i Sverige Liridona Sokoli i Jönköping, Liridona Lubishtani i Malmö och Liridona Murati i Varberg.

Informationen om Liridona kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Liridona Berisha