7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Anna Marlene Henningsson

Årsinkomst: Kolla Marlenes lön anonymt

Personnummer: 19851119- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 19 november 1985

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 4 april

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Anna Marlene Henningsson

Förnamn: Anna Marlene

Tilltalsnamn: Marlene

Efternamn: Henningsson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-10-26

Gatuadress: Katarina Bangata 25 lgh 1204

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 4 från vänster

Postnummer: 116 39

Postort: Stockholm

Distrikt: Stockholms Katarina

Församling: Katarina församling (018015)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Marlene

Marlene Henningsson är en kvinna på 40 år som bor på Katarina Bangata 25 lgh 1204 i Stockholm. Marlenes bostad är en lägenhet med 1 rum på 43 kvm . Där har hon bott i 10 år och 249 dagar sedan hon flyttade in den 26 oktober 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Marlene

Informationen om Marlene kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Marlene Henningsson?

Vad tjänar Marlene?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Marlenes
Kreditstatus?

Nyfiken på Marlenes Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Katarina Bangata 25 lgh 1204

Latitud: 59.311742   |   Longitud: 18.078973

Registrerat på adressen


Katarina Bangata 25 lgh 1204
116 39 Stockholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Marlene kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Marlene hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Marlenes bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 43 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1930

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Gullemig AB Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 1,5 Vinst (MSEK) 0,1
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0 2024 1,5 0,1

Mer om Marlene


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 225 dagar)

Födelsedag

19 november (en torsdag om 140 dagar)

Födelsedatum

1985-11-19 (en tisdag för 14 835 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 140 dagar (en måndag)

Marlene Henningsson är en kvinna på 40 år som bor på Katarina Bangata 25 lgh 1204 i Stockholm. Marlenes bostad är en lägenhet med 1 rum på 43 kvm . Där har hon bott i 10 år och 249 dagar sedan hon flyttade in den 26 oktober 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Marlenes postnummer, 116 39, är medelinkomsten 608 188 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,63 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Marlene och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Marlene ingår. Marlenes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 59.

Marlene bor tillsammans med Ted Henningsson. Han är en 39 årig man som flyttade in den 22 december 2014 och har bott där totalt 11 år och 192 dagar. Hon är gift med Ted Henningsson .

På Marlenes nästa födelsedag fyller hon 41 år. Den inträffar om 140 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 9 år och 140 dagar (en måndag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 276 dagar.

Namnet Marlene är 'Tyskt namn, möjl. sammandragning av Maria Magdalena'.

Marlene har 1 bolagsengagemang ( Gullemig AB ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Marlene i Sverige Marlene Zufic i Västerås, Marlene Hedblom i Nacka och Marlene Annasdotter i Örnsköldsvik.

Informationen om Marlene kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Marlene Henningsson