7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-21

Raian Gharib Sulaka

Årsinkomst: Kolla Raians lön anonymt

Personnummer: 19851121- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 21 november 1985

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Raian Gharib Sulaka

Förnamn: Raian

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Gharib Sulaka

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2022-11-07

Gatuadress: Nordviksvägen 10

Postnummer: 633 47

Postort: Eskilstuna

Distrikt: Eskilstuna Kloster

Församling: S:t Johannes församling (048402)

Kommun: Eskilstuna (0484)

Län: Södermanland (04)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Raian Gharib Sulaka är 40 år och bosatt på Nordviksvägen 10 i Eskilstuna. Han bor i en villa på 150 kvm . Där har han bott i 3 år och 256 dagar sedan han flyttade in den 7 november 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Raian Gharib Sulaka?

Vad tjänar Raian?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Raians
Kreditstatus?

Nyfiken på Raians Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Nordviksvägen 10

Latitud: 59.395814   |   Longitud: 16.473947

Registrerat på adressen


Nordviksvägen 10
633 47 Eskilstuna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Raian kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Raian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Raians bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 150 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Raian har inga bolagsengagemang


Mer om Raian


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 242 dagar)

Födelsedag

21 november (en lördag om 123 dagar)

Födelsedatum

1985-11-21 (en torsdag för 14 852 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 123 dagar (en onsdag)

Raian Gharib Sulaka är 40 år och bosatt på Nordviksvägen 10 i Eskilstuna. Han bor i en villa på 150 kvm . Där har han bott i 3 år och 256 dagar sedan han flyttade in den 7 november 2022. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 633 47, är medelinkomsten 376 720 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,19 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Eskilstuna där Raian ingår. Raians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 113.

Raian bor tillsammans med Suva Khalil Loqa Kaka. Hon har bott på Nordviksvägen 10 i totalt 3 år och 256 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 7 november 2022. Han är gift med Suva Khalil Loqa Kaka .

Raian fyller 41 år om 123 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 164 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 9 år och 123 dagar (en onsdag).

Raian har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Raian i Sverige Raian Mohamad Salman i Linköping, Raian Jergis i Angered och Raian Haidar i Hanaskog.

Informationen om Raian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Raian Gharib Sulaka