7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Bashar Saadi Yacoub Aoka

Årsinkomst: Kolla Bashars lön anonymt

Personnummer: 19851219- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 19 december 1985

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skytten

Namnregistrering

Personnamn: Bashar Saadi Yacoub Aoka

Förnamn: Bashar Saadi Yacoub

Tilltalsnamn: Bashar

Efternamn: Aoka

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-05-16

Gatuadress: Emil Hedelius gata 44

Postnummer: 603 76

Postort: Norrköping

Distrikt: Borg

Församling: Norrköpings Borgs församling (058105)

Kommun: Norrköping (0581)

Län: Östergötland (05)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Bashar

Bashar Aoka är en man på 40 år som bor på Emil Hedelius gata 44 i Norrköping. Bashars bostad är ett radhus på 122 kvm . Där har han bott i 3 år och 47 dagar sedan han flyttade in den 16 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Bashar

Informationen om Bashar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Bashar Aoka?

Vad tjänar Bashar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Bashars
Kreditstatus?

Nyfiken på Bashars Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Emil Hedelius gata 44

Latitud: 58.578042   |   Longitud: 16.125016

Registrerat på adressen


Emil Hedelius gata 44
603 76 Norrköping

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Bashar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Bashar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Bashars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 122 kvm

Byggår: 1982

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Bashar har inga bolagsengagemang


Mer om Bashar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 195 dagar)

Födelsedag

19 december (en lördag om 170 dagar)

Födelsedatum

1985-12-19 (en torsdag för 14 805 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 170 dagar (en onsdag)

Bashar Aoka är en man på 40 år som bor på Emil Hedelius gata 44 i Norrköping. Bashars bostad är ett radhus på 122 kvm . Där har han bott i 3 år och 47 dagar sedan han flyttade in den 16 maj 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Bashars postnummer, 603 76, är medelinkomsten 316 992 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,97 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Bashar och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Norrköping där Bashar ingår. Bashars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 203.

Bashar bor tillsammans med Rasha Naji Elias Aqrawi. Hon är en 35 årig kvinna som flyttade in den 16 maj 2023 och har bott där totalt 3 år och 47 dagar. Han är inte gift.

På Bashars nästa födelsedag fyller han 41 år. Den inträffar om 170 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 9 år och 170 dagar (en onsdag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Bashar har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Bashar i Sverige Bashar Hadi i Södertälje, Bashar Yousif i Huddinge och Bashar Altawel i Solna.

Informationen om Bashar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Bashar Aoka