7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-25

Angelica Caroline Hjertman

Årsinkomst: Kolla Angelicas lön anonymt

Personnummer: 19860209- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 9 februari 1986

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 20 maj

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Angelica Caroline Hjertman

Förnamn: Angelica Caroline

Tilltalsnamn: Angelica

Efternamn: Hjertman

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-11-27

Gatuadress: Hasselbacken 3

Postnummer: 178 52

Postort: Ekerö

Distrikt: Ekerö

Församling: Ekerö församling (012503)

Kommun: Ekerö (0125)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Angelica

Angelica Hjertman är en kvinna på 40 år som bor på Hasselbacken 3 i Ekerö. Angelicas bostad är en villa på 129 kvm . Där har hon bott i 2 år och 240 dagar sedan hon flyttade in den 27 november 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Angelica

Informationen om Angelica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Angelica Hjertman?

Vad tjänar Angelica?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Angelicas
Kreditstatus?

Nyfiken på Angelicas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hasselbacken 3

Latitud: 59.279036   |   Longitud: 17.752251

Registrerat på adressen


Hasselbacken 3
178 52 Ekerö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Angelica kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Angelica hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Angelicas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 129 kvm

Byggår: 2000

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Angelica har inga bolagsengagemang


Mer om Angelica


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 166 dagar)

Födelsedag

09 februari (en tisdag om 199 dagar)

Födelsedatum

1986-02-09 (en söndag för 14 776 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 199 dagar (en lördag)

Angelica Hjertman är en kvinna på 40 år som bor på Hasselbacken 3 i Ekerö. Angelicas bostad är en villa på 129 kvm . Där har hon bott i 2 år och 240 dagar sedan hon flyttade in den 27 november 2023. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Angelicas postnummer, 178 52, är medelinkomsten 733 134 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,33 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Angelica och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ekerö där Angelica ingår. Angelicas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 41.

Angelica bor tillsammans med Carl Hjertman. Han är en 39 årig man som flyttade in den 27 november 2023 och har bott där totalt 2 år och 240 dagar. Hon är gift med Carl Hjertman .

På Angelicas nästa födelsedag fyller hon 41 år. Den inträffar om 199 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 9 år och 199 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 299 dagar.

Angelica har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Angelica i Sverige Angelica Karlsson i Solna, Angelica Holm Johansson i Falköping och Angelica Rappu i Västerås.

Informationen om Angelica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Angelica Hjertman