7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-03

Anna Veronica Ellinor Andersson

Årsinkomst: Kolla Veronicas lön anonymt

Personnummer: 19860224- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 24 februari 1986

Juridiskt kön: Kvinna

Namnsdag: 9 december

Stjärntecken: Fiskarna

Namnregistrering

Personnamn: Anna Veronica Ellinor Andersson

Förnamn: Anna Veronica Ellinor

Tilltalsnamn: Veronica

Efternamn: Andersson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2016-11-01

Gatuadress: Hagmarksgatan 33 A lgh 1104

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 4 från vänster

Postnummer: 702 16

Postort: Örebro

Distrikt: Almby

Församling: Almby församling (188004)

Kommun: Örebro (1880)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Veronica

Veronica Andersson är en 40 årig kvinna och bosatt på Hagmarksgatan 33 A lgh 1104 i Örebro. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 november 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 244 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Veronica

Informationen om Veronica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Veronica Andersson?

Vad tjänar Veronica?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Veronicas
Kreditstatus?

Nyfiken på Veronicas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hagmarksgatan 33 A lgh 1104

Latitud: 59.264064   |   Longitud: 15.230460

Registrerat på adressen


Hagmarksgatan 33 A lgh 1104
702 16 Örebro

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
CHIHUAHUA,KORTHÅRIG Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2011-07-17 (14 år) Ägare Veronica Andersson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2011-07-17 (14 år) Veronica Andersson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Veronica kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Veronica hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Veronicas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1948

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Wicky's inredning Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Veronica


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 129 dagar)

Födelsedag

24 februari (en onsdag om 236 dagar)

Födelsedatum

1986-02-24 (en måndag för 14 739 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 236 dagar (en söndag)

Veronica Andersson är en 40 årig kvinna och bosatt på Hagmarksgatan 33 A lgh 1104 i Örebro. Hennes bostad är en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Hon flyttade in på adressen den 1 november 2016 och har sammanlagt bott där i 9 år och 244 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Veronicas bostadsområde, på postnummer 702 16, är 391 400 kr per år och 3,66 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Örebro där Veronicas ingår. Veronicas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 32.

Veronica bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). På adressen finns också en hund registrerad som Veronica är ägare till. Veronica är inte gift.

Veronicas nästa födelsedag är om 236 dagar då hon fyller 41 år. Hennes namnsdag är om 159 dagar och hennes nästa jubileum är när hon fyller 50 år om 9 år och 236 dagar (en söndag).

Namnet Anna är 'Hebreiskt namn, möjl. samma namn som Hanna'.

Veronica har 1 bolagsengagemang ( Wicky's inredning ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Veronica i Sverige Veronica Maggio i Enskede, Veronica Wåtz i Nättraby och Veronica Andersson i Vejbystrand.

Informationen om Veronica kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Veronica Andersson