7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-15
Rami Ibrahim
Årsinkomst: Kolla Ramis lön anonymt
Personnummer: 19860327-
Ålder: 40 år
Födelsedag: 27 mars 1986
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Rami Ibrahim
Förnamn: Rami
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ibrahim
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-05-29
Gatuadress: Erlandssons väg 14 A
Postnummer: 611 67
Postort: Nyköping
Distrikt: Nyköpings Alla Helgona
Församling: Nyköpings församling (048002)
Kommun: Nyköping (0480)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rami Ibrahim är 40 år gammal och bor på Erlandssons väg 14 A i Nyköping. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 128 kvm . Där har han bott i 3 år och 17 dagar sedan han flyttade in den 29 maj 2023. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Erlandssons väg 14 A
Registrerat på adressen
611 67 Nyköping
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rami kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rami hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Ramis bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 5
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 128 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 2023
Bolagsengagemang | 0 st
Rami har inga bolagsengagemang
Mer om Rami
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
40 år (och 80 dagar)
Födelsedag
27 mars (en lördag om 285 dagar)
Födelsedatum
1986-03-27 (en torsdag för 14 690 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 9 år och 286 dagar (en torsdag)
Rami Ibrahim är 40 år gammal och bor på Erlandssons väg 14 A i Nyköping. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 128 kvm . Där har han bott i 3 år och 17 dagar sedan han flyttade in den 29 maj 2023. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 611 67, som är Ramis bostadsområde, är medelinkomsten 437 728 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,69 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Nyköping där Ramis ingår. Ramis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 98.
Rami delar bostaden med Fidaa Algharbi, en 33 årig kvinna. Hon flyttade in den 29 maj 2023 och har bott där totalt 3 år och 17 dagar. Rami är gift med Fidaa Algharbi .
Rami har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 200 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 285 dagar då han fyller 41 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 9 år och 286 dagar (en torsdag).
Rami har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rami i Sverige Rami Shaaban i Nacka, Rami Sultan i Uppsala och Rami Ashour i Umeå.
Informationen om Rami kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.