7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Osamah Sabah Saeed Al-Iedani

Årsinkomst: Kolla Osamahs lön anonymt

Personnummer: 19860402- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 2 april 1986

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Osamah Sabah Saeed Al-Iedani

Förnamn: Osamah Sabah Saeed

Tilltalsnamn: Osamah

Efternamn: Al-Iedani

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-06-15

Gatuadress: Arkitektgatan 55 lgh 1401

Våning & dörr: 4 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 215 63

Postort: Malmö

Distrikt: Eriksfält

Församling: Hyllie församling (128016)

Kommun: Malmö (1280)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Osamah

Osamah Al-Iedani är 40 år och bosatt på Arkitektgatan 55 lgh 1401 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 88 kvm . Där har han bott i 9 år och 34 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Osamah

Informationen om Osamah kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Osamah Al-Iedani?

Vad tjänar Osamah?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Osamahs
Kreditstatus?

Nyfiken på Osamahs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Arkitektgatan 55 lgh 1401

Latitud: 55.579276   |   Longitud: 12.992223

Registrerat på adressen


Arkitektgatan 55 lgh 1401
215 63 Malmö

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Osamah kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Osamah hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Osamahs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 88 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Osamah har inga bolagsengagemang


Mer om Osamah


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 108 dagar)

Födelsedag

02 april (en fredag om 257 dagar)

Födelsedatum

1986-04-02 (en onsdag för 14 718 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 258 dagar (en onsdag)

Osamah Al-Iedani är 40 år och bosatt på Arkitektgatan 55 lgh 1401 i Malmö. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 88 kvm . Där har han bott i 9 år och 34 dagar sedan han flyttade in den 15 juni 2017. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 215 63, är medelinkomsten 359 026 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,22 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Malmö där Osamah ingår. Osamahs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 62.

Osamah bor tillsammans med Riam Al-Sabti. Hon har bott på Arkitektgatan 55 lgh 1401 i totalt 9 år och 34 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 15 juni 2017. Han är gift med Riam Al-Sabti .

Osamah fyller 41 år om 257 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 9 år och 258 dagar (en onsdag).

Osamah har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Osamah i Sverige Osamah Alsabaawi i Bengtsfors, Osamah Al-Faris i Holmsjö och Osamah Dhary i Uddevalla.

Informationen om Osamah kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Osamah Al-Iedani