7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-08
Maher Emad Shaker Al Mukhtar
Årsinkomst: Kolla Mahers lön anonymt
Personnummer: 19860406-
Ålder: 40 år
Födelsedag: 6 april 1986
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Väduren
Namnregistrering
Personnamn: Maher Emad Shaker Al Mukhtar
Förnamn: Maher Emad Shaker
Tilltalsnamn: Maher
Efternamn: Al Mukhtar
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2023-11-20
Gatuadress: Lindstigen 47
Postnummer: 595 70
Postort: Boxholm
Distrikt: Ekeby
Församling: Boxholms församling (056002)
Kommun: Boxholm (0560)
Län: Östergötland (05)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Maher
Maher Al Mukhtar är en 40 årig man bosatt i Boxholm kommun. Han bor i ett radhus på 142 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 230 dagar sedan 20 november 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Maher
Informationen om Maher kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Lindstigen 47
Registrerat på adressen
595 70 Boxholm
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Maher kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Maher hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Mahers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 142 kvm
Byggår: 1979
Bolagsengagemang | 0 st
Maher har inga bolagsengagemang
Mer om Maher
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
40 år (och 93 dagar)
Födelsedag
06 april (en tisdag om 272 dagar)
Födelsedatum
1986-04-06 (en söndag för 14 703 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 9 år och 273 dagar (en söndag)
Maher Al Mukhtar är en 40 årig man bosatt i Boxholm kommun. Han bor i ett radhus på 142 kvm . Där har han bott i sammanlagt 2 år och 230 dagar sedan 20 november 2023. Han har inte någon särskild adress registrerad.
I Mahers bostadsområde, på postnummer 595 70, har 7,90 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 318 781 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Boxholm där Mahers ingår. Mahers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 12.
Maher bor tillsammans med en 40 årig man vid namn Nadir Hameed. Han registrerades på adressen den 18 januari 2009, och har bott där totalt 17 år och 171 dagar. Han är inte gift.
Vill du fira Mahers födelsedag ska du gratulera honom om 272 dagar då han fyller 41 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 177 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 9 år och 273 dagar (en söndag).
Maher har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Maher i Sverige det senaste kvartalet är Maher Al-Barooki i Hisings Backa, Maher Daher i Malmö och Maher Amaya i Göteborg.
Informationen om Maher kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Maher Al Mukhtar
Var bor Maher?
Hur gammal är Maher?
Maher Al Mukhtar är 40 år gammal och föddes den 6 april 1986. Han fyller 41 år den 6 april.
Har Maher några bolagsengagemang?
Maher har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Maher några fordon?
Är Maher gift?
Maher är inte gift.
Vilket telefonnummer har Maher?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Maher.
Vilket stjärntecken har Maher?
Maher har stjärntecknet Väduren.
I vilken kommun är Maher folkbokförd?
Maher Al Mukhtar är folkbokförd i Boxholm kommun.
Vilket län tillhör Maher?
Maher Al Mukhtar tillhör Östergötland.
Vilken församling tillhör Maher?
Maher Al Mukhtar tillhör Boxholms församling.