7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-26

Erik Olof Johannesson

Årsinkomst: Kolla Eriks lön anonymt

Personnummer: 19860421- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 21 april 1986

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 maj

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Erik Olof Johannesson

Förnamn: Erik Olof

Tilltalsnamn: Erik

Efternamn: Johannesson

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2021-12-13

Gatuadress: Salamandervägen 27

Postnummer: 725 97

Postort: Västerås

Distrikt: Irsta

Församling: Kungsåra församling (198011)

Kommun: Västerås (1980)

Län: Västmanland (19)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Erik

Erik Johannesson är 40 år och bosatt på Salamandervägen 27 i Västerås. Han bor i ett radhus på 126 kvm . Där har han bott i 4 år och 225 dagar sedan han flyttade in den 13 december 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Erik

Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Erik Johannesson?

Vad tjänar Erik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Eriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Eriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Salamandervägen 27

Latitud: 59.552207   |   Longitud: 16.682725

Registrerat på adressen


Salamandervägen 27
725 97 Västerås

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
MINIATURE AMERICAN SHEPHERD Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2022-04-18 (4 år) Ägare Denise Johannesson Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2022-04-18 (4 år) Denise Johannesson Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Erik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Erik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Eriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 126 kvm

Byggår: 2021

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Syrenlunden i Gäddeholm Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Erik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 96 dagar)

Födelsedag

21 april (en onsdag om 269 dagar)

Födelsedatum

1986-04-21 (en måndag för 14 706 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 270 dagar (en måndag)

Erik Johannesson är 40 år och bosatt på Salamandervägen 27 i Västerås. Han bor i ett radhus på 126 kvm . Där har han bott i 4 år och 225 dagar sedan han flyttade in den 13 december 2021. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 725 97, är medelinkomsten 533 230 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,40 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Västerås där Erik ingår. Eriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 335.

Erik bor tillsammans med Denise Johannesson. Hon har bott på Salamandervägen 27 i totalt 4 år och 225 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 13 december 2021. Det finns även en hund på Eriks adress som han inte är ägare till. Han är gift med Denise Johannesson .

Erik fyller 41 år om 269 dagar och har namnsdag om 296 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 50 år om 9 år och 270 dagar (en måndag).

Namnet Erik är 'Nordiskt namn med bet. ’ensam härskare’'.

Erik har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Syrenlunden i Gäddeholm ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Erik i Sverige Erik Liew i Västervik, Erik Berg Sijmons i Riddarhyttan och Erik Holstmark i Vinninga.

Informationen om Erik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Erik Johannesson