7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-02

Lukasz Samsel

Årsinkomst: Kolla Lukasz lön anonymt

Personnummer: 19860523- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 40 år

Födelsedag: 23 maj 1986

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Lukasz Samsel

Förnamn: Lukasz

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Samsel

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-09-30

Gatuadress: Svängstavägen 31

Postnummer: 712 31

Postort: Hällefors

Församling: Hällefors-Hjulsjö församling (186301)

Kommun: Hällefors (1863)

Län: Örebro (18)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Lukasz Samsel är en 40 årig man och bosatt på Svängstavägen 31 i Hällefors. Hans bostad är en villa på 80 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 september 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 275 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Lukasz Samsel?

Vad tjänar Lukasz?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Lukasz
Kreditstatus?

Nyfiken på Lukasz Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Svängstavägen 31

Latitud: 59.774682   |   Longitud: 14.527450

Registrerat på adressen


Svängstavägen 31
712 31 Hällefors

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Lukasz kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Lukasz hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Lukasz bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 80 kvm

Byggår: 1961

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Lukasz har inga bolagsengagemang


Mer om Lukasz


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

40 år (och 40 dagar)

Födelsedag

23 maj (en söndag om 325 dagar)

Födelsedatum

1986-05-23 (en fredag för 14 650 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 50 år om 9 år och 326 dagar (en fredag)

Lukasz Samsel är en 40 årig man och bosatt på Svängstavägen 31 i Hällefors. Hans bostad är en villa på 80 kvm . Han flyttade in på adressen den 30 september 2015 och har sammanlagt bott där i 10 år och 275 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Lukasz bostadsområde, på postnummer 712 31, är 301 056 kr per år och 7,80 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Hällefors där Lukasz ingår. Lukasz lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 15.

Förutom Lukasz bor också Ewelina Samsel på adressen. Där har hon bott i 10 år och 275 dagar sedan hon först registrerades där den 30 september 2015. Lukasz är gift med Ewelina Samsel .

Lukasz nästa födelsedag är om 325 dagar då han fyller 41 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 183 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 9 år och 326 dagar (en fredag).

Lukasz har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Lukasz i Sverige Lukasz Szczyrba i Skara, Lukasz Rynkowski i Trelleborg och Lukasz Nyström Gabinecki i Skärblacka.

Informationen om Lukasz kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Lukasz Samsel