7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-16

Belal Aabdin

Årsinkomst: Kolla Belals lön anonymt

Personnummer: 19860801- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 1 augusti 1986

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Belal Aabdin

Förnamn: Belal

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Aabdin

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2025-06-19

Gatuadress: Allégatan 14 lgh 1001

Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster

Postnummer: 263 33

Postort: Höganäs

Distrikt: Höganäs

Församling: Höganäs församling (128401)

Kommun: Höganäs (1284)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Belal Aabdin är 39 år och bosatt på Allégatan 14 lgh 1001 i Höganäs. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 40 kvm . Där har han bott i 1 år och 27 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Belal Aabdin?

Vad tjänar Belal?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Belals
Kreditstatus?

Nyfiken på Belals Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Allégatan 14 lgh 1001

Latitud: 56.197915   |   Longitud: 12.573908

Registrerat på adressen


Allégatan 14 lgh 1001
263 33 Höganäs

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Belal kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Belal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Belals bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 1

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 40 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1946

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Belal har inga bolagsengagemang


Mer om Belal


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 349 dagar)

Födelsedag

01 augusti (en lördag om 16 dagar)

Födelsedatum

1986-08-01 (en fredag för 14 594 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 16 dagar (en lördag)

Belal Aabdin är 39 år och bosatt på Allégatan 14 lgh 1001 i Höganäs. Han bor i en lägenhet med 1 rum på 40 kvm . Där har han bott i 1 år och 27 dagar sedan han flyttade in den 19 juni 2025. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 263 33, är medelinkomsten 334 269 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,12 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Höganäs där Belal ingår. Belals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 16.

Belal bor tillsammans med Seba Alsamsam. Hon har bott på Allégatan 14 lgh 1001 i totalt 1 år och 27 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 19 juni 2025. Han är gift med Seba Alsamsam .

Belal fyller 40 år om 16 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 169 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 16 dagar (en lördag).

Belal har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Belal i Sverige Belal Abdolhalim i Mörarp, Belal Khalil i Höör och Belal Mustamandy i Kristianstad.

Informationen om Belal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Belal Aabdin