7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-13
Rikard Lennart Didriksson
Årsinkomst: Kolla Rikards lön anonymt
Personnummer: 19860813-
Ålder: 39 år
Födelsedag: 13 augusti 1986
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 7 februari
Stjärntecken: Lejonet
Namnregistrering
Personnamn: Rikard Lennart Didriksson
Förnamn: Rikard Lennart
Tilltalsnamn: Rikard
Efternamn: Didriksson
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-12-22
Gatuadress: Ebbalund 2
Postnummer: 647 91
Postort: Mariefred
Distrikt: Mariefred
Församling: Mariefreds församling (048604)
Kommun: Strängnäs (0486)
Län: Södermanland (04)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Rikard
Rikard Didriksson är en 39 årig man och bosatt på Ebbalund 2 i Mariefred. Hans bostad är en villa på 137 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 december 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 173 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Rikard
Informationen om Rikard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Ebbalund 2
Registrerat på adressen
647 91 Mariefred
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rikard kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rikard hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rikards bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 137 kvm
Bolagsengagemang | 0 st
Rikard har inga bolagsengagemang
Mer om Rikard
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
39 år (och 304 dagar)
Födelsedag
13 augusti (en torsdag om 61 dagar)
Födelsedatum
1986-08-13 (en onsdag för 14 549 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 61 dagar (en torsdag)
Rikard Didriksson är en 39 årig man och bosatt på Ebbalund 2 i Mariefred. Hans bostad är en villa på 137 kvm . Han flyttade in på adressen den 22 december 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 173 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Rikards bostadsområde, på postnummer 647 91, är 525 641 kr per år och 5,82 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Strängnäs där Rikards ingår. Rikards lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 89.
Förutom Rikard bor också Magdalena Weckström på adressen. Där har hon bott i 3 år och 173 dagar sedan hon först registrerades där den 22 december 2022. Rikard är gift med Magdalena Weckström .
Rikards nästa födelsedag är om 61 dagar då han fyller 40 år. Hans namnsdag är om 239 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 61 dagar (en torsdag).
Namnet Rikard är 'Tyskt namn, sammansatt av ord med bet. ’mäktig’ och ’hård, stark’'.
Rikard har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rikard i Sverige Rikard Andersson i Strömsund, Rikard Frisk i Hova och Rikard Gustavsson i Slöinge.
Informationen om Rikard kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.