7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Fredrik Conan Jonasson Lindholm

Årsinkomst: Kolla Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19860814- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 14 augusti 1986

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Fredrik Conan Jonasson Lindholm

Förnamn: Fredrik Conan Jonasson

Tilltalsnamn: Fredrik

Efternamn: Lindholm

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2023-02-19

Gatuadress: Luntmakargatan 65 lgh 1203

Våning & dörr: 2 våningen, dörr 3 från vänster

Postnummer: 113 58

Postort: Stockholm

Distrikt: Stockholms Adolf Fredrik

Församling: Adolf Fredriks församling (018005)

Kommun: Stockholm (0180)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fredrik

Fredrik Lindholm är en 39 årig man och bosatt på Luntmakargatan 65 lgh 1203 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 131 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 februari 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 132 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Fredrik

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fredrik Lindholm?

Vad tjänar Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Luntmakargatan 65 lgh 1203

Latitud: 59.340634   |   Longitud: 18.060196

Registrerat på adressen


Luntmakargatan 65 lgh 1203
113 58 Stockholm

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
MALTIPOO Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2025-01-05 (1 år) Ägare Sofiya Reviakina Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2025-01-05 (1 år) Sofiya Reviakina Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Bostadsrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 5

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 131 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Bostadsrättsföreningen Flygaren nr 19 Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelseledamot 0

Mer om Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 321 dagar)

Födelsedag

14 augusti (en fredag om 44 dagar)

Födelsedatum

1986-08-14 (en torsdag för 14 566 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 44 dagar (en fredag)

Fredrik Lindholm är en 39 årig man och bosatt på Luntmakargatan 65 lgh 1203 i Stockholm. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 131 kvm . Han flyttade in på adressen den 19 februari 2023 och har sammanlagt bott där i 3 år och 132 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Fredriks bostadsområde, på postnummer 113 58, är 710 112 kr per år och 2,75 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Fredriks ingår. Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 152.

Fredrik bor tillsammans med 2 personer: Lorenzo Malerba , Sofiya Reviakina . På adressen finns också en hund registrerad som Fredrik inte är ägare till. Fredrik är inte gift.

Fredriks nästa födelsedag är om 44 dagar då han fyller 40 år. Hans namnsdag är om 17 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 44 dagar (en fredag).

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Fredrik har 1 bolagsengagemang ( Bostadsrättsföreningen Flygaren nr 19 ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fredrik i Sverige Fredrik Lindström i Stockholm, Fredrik Emilsson i Sollentuna och Fredrik Pourmokhtari Holwaster i Stockholm.

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fredrik Lindholm