7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-09-12
Rafal Dabrowski
Årsinkomst: Kolla Rafals lön anonymt
Personnummer: 19860904-
Ålder: 40 år
Födelsedag: 4 september 1986
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Jungfrun
Namnregistrering
Personnamn: Rafal Dabrowski
Förnamn: Rafal
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Dabrowski
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-04-28
Gatuadress: Kättilstorp Sjölyckan 1
Postnummer: 355 93
Postort: Växjö
Distrikt: Dänningelanda
Församling: Tävelsås, Vederslövs och Kalvsviks församling (078015)
Kommun: Växjö (0780)
Län: Kronoberg (07)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Rafal Dabrowski är en 40 årig man och bosatt på Kättilstorp Sjölyckan 1 i Växjö. Han flyttade in på adressen den 28 april 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 137 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Kättilstorp Sjölyckan 1
Registrerat på adressen
355 93 Växjö
Personer
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Rafal kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Rafal hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Bolagsengagemang | 0 st
Rafal har inga bolagsengagemang
Mer om Rafal
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
40 år (och 8 dagar)
Födelsedag
04 september (en lördag om 357 dagar)
Födelsedatum
1986-09-04 (en torsdag för 14 618 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 50 år om 9 år och 358 dagar (en torsdag)
Rafal Dabrowski är en 40 årig man och bosatt på Kättilstorp Sjölyckan 1 i Växjö. Han flyttade in på adressen den 28 april 2022 och har sammanlagt bott där i 4 år och 137 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Rafals bostadsområde, på postnummer 355 93, är 534 448 kr per år och 3,62 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Växjö där Rafals ingår. Rafals lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 187.
Rafal bor tillsammans med 7 personer: Greger Pallenkvist , Krystian Kwidzinski , Maciej Chrypankowski , Krzysztof Stefanowicz , Piotr Pietryniak , Piotr Kostrzewa mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Rafal är inte gift.
Rafals nästa födelsedag är om 357 dagar då han fyller 41 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 111 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 50 år om 9 år och 358 dagar (en torsdag).
Rafal har inga bolagsengagemang.
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Rafal i Sverige Rafal Sawicki i Västervik, Rafal Wisniewski Löbel i Herräng och Rafal Badiei i Braås.
Informationen om Rafal kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Rafal Dabrowski
Var bor Rafal?
Hur gammal är Rafal?
Rafal Dabrowski är 40 år gammal och föddes den 4 september 1986. Han fyller 41 år den 4 september.
Har Rafal några bolagsengagemang?
Rafal har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Rafal några fordon?
Är Rafal gift?
Rafal är inte gift.
Vilket telefonnummer har Rafal?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Rafal.
Vilket stjärntecken har Rafal?
Rafal har stjärntecknet Jungfrun.
I vilken kommun är Rafal folkbokförd?
Rafal Dabrowski är folkbokförd i Växjö kommun.
Vilket län tillhör Rafal?
Rafal Dabrowski tillhör Kronoberg.
Vilken församling tillhör Rafal?
Rafal Dabrowski tillhör Tävelsås, Vederslövs och Kalvsviks församling.