7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-27
Emil Georg Severin Thonsri
Årsinkomst: Kolla Emils lön anonymt
Personnummer: 19861003-
Ålder: 39 år
Födelsedag: 3 oktober 1986
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 14 november
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Emil Georg Severin Thonsri
Förnamn: Emil Georg Severin
Tilltalsnamn: Emil
Efternamn: Thonsri
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2022-12-17
Gatuadress: Augustas gata 12 B
Postnummer: 462 61
Postort: Vänersborg
Distrikt: Vänersborg
Församling: Vänersborg och Väne-Ryrs församling (148701)
Kommun: Vänersborg (1487)
Län: Västra Götaland (14)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Emil
Emil Thonsri är en 39 årig man och bosatt på Augustas gata 12 B i Vänersborg. Hans bostad är ett radhus på 117 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 december 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 192 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Emil
Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Augustas gata 12 B
Registrerat på adressen
462 61 Vänersborg
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Emil kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Emil hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Emils bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Radhus
Boarea: 117 kvm
Byggår: 2022
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot, Ordförande Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Styrelseledamot, Ordförande | 0 |
Mer om Emil
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
39 år (och 267 dagar)
Födelsedag
03 oktober (en lördag om 98 dagar)
Födelsedatum
1986-10-03 (en fredag för 14 512 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 98 dagar (en lördag)
Emil Thonsri är en 39 årig man och bosatt på Augustas gata 12 B i Vänersborg. Hans bostad är ett radhus på 117 kvm . Han flyttade in på adressen den 17 december 2022 och har sammanlagt bott där i 3 år och 192 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.
Medelinkomsten i Emils bostadsområde, på postnummer 462 61, är 437 627 kr per år och 1,97 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Emils ingår. Emils lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 66.
Förutom Emil bor också Pachara Thonsri på adressen. Där har hon bott i 3 år och 192 dagar sedan hon först registrerades där den 17 december 2022. Emil är gift med Pachara Thonsri .
Emils nästa födelsedag är om 98 dagar då han fyller 40 år. Hans namnsdag är om 140 dagar och hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 98 dagar (en lördag).
Namnet Emil är 'Franskt namn (Émile), bildat till det latinska släktnamnet Aemi´lius'.
Emil har 1 bolagsengagemang (
Bostadsrättsföreningen BoKlok Virket
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Emil i Sverige Emil Berglund Hansius i Piteå, Emil Mosshagen i Örebro och Emil Renmarker i Hägersten.
Informationen om Emil kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Emil Thonsri
Var bor Emil?
Hur gammal är Emil?
Emil Thonsri är 39 år gammal och föddes den 3 oktober 1986. Han fyller 40 år den 3 oktober.
Har Emil några bolagsengagemang?
Emil har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Bostadsrättsföreningen BoKlok Virket . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Emil några fordon?
Är Emil gift?
Emil är gift med Pachara Thonsri.
Vilket telefonnummer har Emil?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Emil.
Vilket stjärntecken har Emil?
Emil har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Emil folkbokförd?
Emil Thonsri är folkbokförd i Vänersborg kommun.
Vilket län tillhör Emil?
Emil Thonsri tillhör Västra Götaland.
Vilken församling tillhör Emil?
Emil Thonsri tillhör Vänersborg och Väne-Ryrs församling.