7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-07
Dennis Teodor Magnus Thage Jönsson Koffed
Årsinkomst: Kolla Dennis lön anonymt
Personnummer: 19861007-
Ålder: 39 år
Födelsedag: 7 oktober 1986
Juridiskt kön: Man
Namnsdag: 7 augusti
Stjärntecken: Vågen
Namnregistrering
Personnamn: Dennis Teodor Magnus Thage Jönsson Koffed
Förnamn: Dennis Teodor Magnus Thage
Tilltalsnamn: Dennis
Efternamn: Koffed
Mellannamn: Jönsson
Folkbokföring
Adressändring: 2018-11-30
Gatuadress: Bagaregatan 3 lgh 1202
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 2 från vänster
Postnummer: 371 39
Postort: Karlskrona
Distrikt: Karlskrona stadsdistrikt
Församling: Karlskrona stadsförsamling (108001)
Kommun: Karlskrona (1080)
Län: Blekinge (10)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Dennis
Dennis Jönsson Koffed är 39 år gammal och bor på Bagaregatan 3 lgh 1202 i Karlskrona. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 115 kvm . Där har han bott i 7 år och 219 dagar sedan han flyttade in den 30 november 2018. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om Dennis
Informationen om Dennis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Bagaregatan 3 lgh 1202
Registrerat på adressen
371 39 Karlskrona
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2011-03-01 (15 år) Ägare Linn Hallén Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2011-03-01 (15 år) | Linn Hallén | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Dennis kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Dennis hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Dennis bostad
Fakta om bostaden
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 5
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 115 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1929
Bolagsengagemang | 0 st
Dennis har inga bolagsengagemang
Mer om Dennis
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
39 år (och 273 dagar)
Födelsedag
07 oktober (en onsdag om 92 dagar)
Födelsedatum
1986-10-07 (en tisdag för 14 518 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 92 dagar (en onsdag)
Dennis Jönsson Koffed är 39 år gammal och bor på Bagaregatan 3 lgh 1202 i Karlskrona. Hans bostad är en lägenhet med 5 rum på 115 kvm . Där har han bott i 7 år och 219 dagar sedan han flyttade in den 30 november 2018. Han har ingen särskild adress registrerad.
På postnummer 371 39, som är Dennis bostadsområde, är medelinkomsten 375 081 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,67 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Dennis ingår. Dennis lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 43.
Dennis delar bostaden med Linn Hallén, en 38 årig kvinna. Hon flyttade in den 30 november 2018 och har bott där totalt 7 år och 219 dagar. På adressen finns också en hund registrerad som Dennis inte är ägare till. Dennis är inte gift.
Dennis har namnsdag om 31 dagar och nästa födelsedag inträffar om 92 dagar då han fyller 40 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 92 dagar (en onsdag).
Namnet Dennis är 'Engelsk form av helgonnamnet Diony´sius (av grekiskans Diony´sios ’den till Dionysos vigde’)'.
Dennis har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Dennis i Sverige Dennis Johansson i Hallsberg, Dennis Vestholm i Kalmar och Dennis Hall i Luleå.
Informationen om Dennis kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Dennis Jönsson Koffed
Var bor Dennis?
Hur gammal är Dennis?
Dennis Jönsson Koffed är 39 år gammal och föddes den 7 oktober 1986. Han fyller 40 år den 7 oktober.
Har Dennis några bolagsengagemang?
Dennis har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Dennis några fordon?
Är Dennis gift?
Dennis är inte gift.
Vilket telefonnummer har Dennis?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Dennis.
Vilket stjärntecken har Dennis?
Dennis har stjärntecknet Vågen.
I vilken kommun är Dennis folkbokförd?
Dennis Jönsson Koffed är folkbokförd i Karlskrona kommun.
Vilket län tillhör Dennis?
Dennis Jönsson Koffed tillhör Blekinge.
Vilken församling tillhör Dennis?
Dennis Jönsson Koffed tillhör Karlskrona stadsförsamling.