7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-06

Saif Al Jaberi

Årsinkomst: Kolla Saifs lön anonymt

Personnummer: 19861107- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 7 november 1986

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Skorpionen

Namnregistrering

Personnamn: Saif Al Jaberi

Förnamn: Saif

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Al Jaberi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-05-08

Gatuadress: Hagalundsgatan 35 lgh 1501

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 1 från vänster

Postnummer: 169 66

Postort: Solna

Distrikt: Råsunda

Församling: Solna församling (018401)

Kommun: Solna (0184)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Saif Al Jaberi är 39 år gammal och bor på Hagalundsgatan 35 lgh 1501 i Solna. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Där har han bott i 59 dagar sedan han flyttade in den 8 maj 2026. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Saif Al Jaberi?

Vad tjänar Saif?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Saifs
Kreditstatus?

Nyfiken på Saifs Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hagalundsgatan 35 lgh 1501

Latitud: 59.362230   |   Longitud: 18.013715

Registrerat på adressen


Hagalundsgatan 35 lgh 1501
169 66 Solna

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Saif kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Saif hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Saifs bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 79 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1971

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Saif har inga bolagsengagemang


Mer om Saif


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 241 dagar)

Födelsedag

07 november (en lördag om 124 dagar)

Födelsedatum

1986-11-07 (en fredag för 14 486 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 124 dagar (en lördag)

Saif Al Jaberi är 39 år gammal och bor på Hagalundsgatan 35 lgh 1501 i Solna. Hans bostad är en lägenhet med 3 rum på 79 kvm . Där har han bott i 59 dagar sedan han flyttade in den 8 maj 2026. Han har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 169 66, som är Saifs bostadsområde, är medelinkomsten 291 712 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 6,47 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Solna där Saifs ingår. Saifs lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 70.

Saif delar bostaden med Melina Berenji, en 31 årig kvinna. Hon flyttade in den 8 maj 2026 och har bott där totalt 59 dagar. Saif är inte gift.

Saif har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 179 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 124 dagar då han fyller 40 år. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 124 dagar (en lördag).

Saif har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Saif i Sverige Saif Al-Sammarraie i Jordbro, Saif Kassem i Stockholm och Saif Sabea i Kista.

Informationen om Saif kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Saif Al Jaberi