7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-29
Susanne Maria Åqvist
Årsinkomst: Kolla Susannes lön anonymt
Personnummer: 19870109-
Ålder: 39 år
Födelsedag: 9 januari 1987
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 11 augusti
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Susanne Maria Åqvist
Förnamn: Susanne Maria
Tilltalsnamn: Susanne
Efternamn: Åqvist
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2020-07-08
Gatuadress: Vretabacken 1
Postnummer: 719 93
Postort: Vintrosa
Distrikt: Hidinge
Församling: Knista församling (181402)
Kommun: Lekeberg (1814)
Län: Örebro (18)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Susanne
Susanne Åqvist är en kvinna på 39 år som bor på Vretabacken 1 i Vintrosa. Susannes bostad är en villa på 214 kvm . Där har hon bott i 5 år och 356 dagar sedan hon flyttade in den 8 juli 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Susanne
Informationen om Susanne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Vretabacken 1
Registrerat på adressen
719 93 Vintrosa
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Susanne kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Susanne hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Susannes bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Äganderätt
Bostadstyp: Villa
Boarea: 214 kvm
Byggår: 2021
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelsesuppleant, VD Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 44,7 Vinst (MSEK) 6,5 |
Aktiv |
Styrelsesuppleant, VD | 0 | 2024 | 44,7 | 6,5 |
Mer om Susanne
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
39 år (och 171 dagar)
Födelsedag
09 januari (en lördag om 194 dagar)
Födelsedatum
1987-01-09 (en fredag för 14 416 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 194 dagar (en lördag)
Susanne Åqvist är en kvinna på 39 år som bor på Vretabacken 1 i Vintrosa. Susannes bostad är en villa på 214 kvm . Där har hon bott i 5 år och 356 dagar sedan hon flyttade in den 8 juli 2020. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Susannes postnummer, 719 93, är medelinkomsten 478 557 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,97 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Susanne och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Lekeberg där Susanne ingår. Susannes lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.
Susanne bor tillsammans med Theodor Åqvist. Han är en 39 årig man som flyttade in den 8 juli 2020 och har bott där totalt 5 år och 356 dagar. Hon är gift med Theodor Åqvist .
På Susannes nästa födelsedag fyller hon 40 år. Den inträffar om 194 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 194 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 43 dagar.
Susanne har 1 bolagsengagemang (
Lannalodge AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Susanne i Sverige Susanne Päivärinta i Värmdö, Susanne Sparr i Jönköping och Susanne Lanefelt i Lidingö.
Informationen om Susanne kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Susanne Åqvist
Var bor Susanne?
Hur gammal är Susanne?
Susanne Åqvist är 39 år gammal och föddes den 9 januari 1987. Hon fyller 40 år den 9 januari.
Har Susanne några bolagsengagemang?
Susanne har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Lannalodge AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Susanne några fordon?
Är Susanne gift?
Susanne är gift med Theodor Åqvist.
Vilket telefonnummer har Susanne?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Susanne.
Vilket stjärntecken har Susanne?
Susanne har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Susanne folkbokförd?
Susanne Åqvist är folkbokförd i Lekeberg kommun.
Vilket län tillhör Susanne?
Susanne Åqvist tillhör Örebro.
Vilken församling tillhör Susanne?
Susanne Åqvist tillhör Knista församling.