7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Reber Ali
Årsinkomst: Kolla Rebers lön anonymt
Personnummer: 19870110-
Ålder: 39 år
Födelsedag: 10 januari 1987
Juridiskt kön: Man
Stjärntecken: Stenbocken
Namnregistrering
Personnamn: Reber Ali
Förnamn: Reber
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Ali
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-05-10
Gatuadress: Tjärnvägen 7 D lgh 1201
Våning & dörr: 2 våningen, dörr 1 från vänster
Postnummer: 821 34
Postort: Bollnäs
Distrikt: Bollnäs
Församling: Bollnäs församling (218303)
Kommun: Bollnäs (2183)
Län: Gävleborg (21)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Reber Ali är en man på 39 år som bor på Tjärnvägen 7 D lgh 1201 i Bollnäs. bostad är en lägenhet med 3 rum på 87 kvm . Där har han bott i 2 år och 54 dagar sedan han flyttade in den 10 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Tjärnvägen 7 D lgh 1201
Registrerat på adressen
821 34 Bollnäs
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag på adressen | 1 st
| Företagsnamn | Status | Ansvarig | Lön |
|---|---|---|---|
|
Ansvarig Reber Ali (Innehavare) Lön Kolla lön direkt |
Aktiv | Reber Ali (Innehavare) | Kolla lön direkt |
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Reber kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Reber hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Rebers bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 87 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1966
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK) |
Aktiv |
Innehavare | 0 |
Mer om Reber
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
39 år (och 174 dagar)
Födelsedag
10 januari (en söndag om 191 dagar)
Födelsedatum
1987-01-10 (en lördag för 14 419 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 191 dagar (en söndag)
Reber Ali är en man på 39 år som bor på Tjärnvägen 7 D lgh 1201 i Bollnäs. bostad är en lägenhet med 3 rum på 87 kvm . Där har han bott i 2 år och 54 dagar sedan han flyttade in den 10 maj 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.
På Rebers postnummer, 821 34, är medelinkomsten 320 393 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 7,17 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Reber och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Bollnäs där Reber ingår. Rebers lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Reber bor tillsammans med Shourash Ahmad. Hon är en 34 årig kvinna som flyttade in den 10 maj 2024 och har bott där totalt 2 år och 54 dagar. Han är gift med Shourash Ahmad .
På Rebers nästa födelsedag fyller han 40 år. Den inträffar om 191 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 191 dagar (en söndag). Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 182 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.
Reber har 1 bolagsengagemang (
Ali, Reber
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Reber i Sverige Reber Güven i Västerås, Reber Altin i Sundsvall och Reber Acar i Sollentuna.
Informationen om Reber kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Reber Ali
Var bor Reber?
Hur gammal är Reber?
Reber Ali är 39 år gammal och föddes den 10 januari 1987. Han fyller 40 år den 10 januari.
Har Reber några bolagsengagemang?
Reber har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Ali, Reber . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Reber några fordon?
Är Reber gift?
Reber är gift med Shourash Ahmad.
Vilket telefonnummer har Reber?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Reber.
Vilket stjärntecken har Reber?
Reber har stjärntecknet Stenbocken.
I vilken kommun är Reber folkbokförd?
Reber Ali är folkbokförd i Bollnäs kommun.
Vilket län tillhör Reber?
Reber Ali tillhör Gävleborg.
Vilken församling tillhör Reber?
Reber Ali tillhör Bollnäs församling.