7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-27

Hazar Alabdullah

Årsinkomst: Kolla Hazars lön anonymt

Personnummer: 19870117- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 17 januari 1987

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Stenbocken

Namnregistrering

Personnamn: Hazar Alabdullah

Förnamn: Hazar

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alabdullah

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-06-01

Gatuadress: Ida Ekenstiernas väg 4

Postnummer: 247 70

Postort: Genarp

Distrikt: Genarp

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hazar Alabdullah är 39 år gammal och bor på Ida Ekenstiernas väg 4 i Genarp. Hennes bostad är ett radhus på 100 kvm . Där har hon bott i 56 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hazar Alabdullah?

Vad tjänar Hazar?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hazars
Kreditstatus?

Nyfiken på Hazars Kreditstatus?

Registrerat på adressen


Ida Ekenstiernas väg 4
247 70 Genarp

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hazar kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hazar hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hazars bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 100 kvm

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hazar har inga bolagsengagemang


Mer om Hazar


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 191 dagar)

Födelsedag

17 januari (en söndag om 174 dagar)

Födelsedatum

1987-01-17 (en lördag för 14 436 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 174 dagar (en söndag)

Hazar Alabdullah är 39 år gammal och bor på Ida Ekenstiernas väg 4 i Genarp. Hennes bostad är ett radhus på 100 kvm . Där har hon bott i 56 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2026. Hon har ingen särskild adress registrerad.

På postnummer 247 70, som är Hazars bostadsområde, är medelinkomsten 371 114 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 4,36 %. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Hazars ingår. Hazars lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 283.

Hazar delar bostaden med Mohamad Abou-Kharma, en 38 årig man. Han flyttade in den 1 juni 2026 och har bott där totalt 56 dagar. Hazar är gift med Mohamad Abou-Kharma .

Hazar har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 158 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Nästa födelsedag inträffar om 174 dagar då hon fyller 40 år. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 174 dagar (en söndag).

Hazar har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hazar i Sverige Hazar Assi i Mjölby, Hazar Al-Dawoodi i Halmstad och Hazar Salih i Malmö.

Informationen om Hazar kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hazar Alabdullah