7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-05

Renata Saliba

Årsinkomst: Kolla Renatas lön anonymt

Personnummer: 19870120- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 20 januari 1987

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Vattumannen

Namnregistrering

Personnamn: Renata Saliba

Förnamn: Renata

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Saliba

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2013-06-01

Gatuadress: Bergsgårdsgärdet 58 lgh 1002

Våning & dörr: Entréplan, dörr 2 från vänster

Postnummer: 424 32

Postort: Angered

Distrikt: Angered

Församling: Angereds församling (148034)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Renata Saliba är en kvinna på 39 år som bor på Bergsgårdsgärdet 58 lgh 1002 i Angered. bostad är en lägenhet med 4 rum på 101 kvm . Där har hon bott i 13 år och 34 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2013. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Renata Saliba?

Vad tjänar Renata?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Renatas
Kreditstatus?

Nyfiken på Renatas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Bergsgårdsgärdet 58 lgh 1002

Latitud: 57.770668   |   Longitud: 12.019686

Registrerat på adressen


Bergsgårdsgärdet 58 lgh 1002
424 32 Angered

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Renata kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Renata hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Renatas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 4

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 101 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Byggår: 1969

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Renata har inga bolagsengagemang


Mer om Renata


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 166 dagar)

Födelsedag

20 januari (en onsdag om 199 dagar)

Födelsedatum

1987-01-20 (en tisdag för 14 411 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 199 dagar (en onsdag)

Renata Saliba är en kvinna på 39 år som bor på Bergsgårdsgärdet 58 lgh 1002 i Angered. bostad är en lägenhet med 4 rum på 101 kvm . Där har hon bott i 13 år och 34 dagar sedan hon flyttade in den 1 juni 2013. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

På Renatas postnummer, 424 32, är medelinkomsten 222 367 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 10,55 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Renata och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Renata ingår. Renatas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 135.

Renata bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Hon är gift med Abdulahad Georgosson .

På Renatas nästa födelsedag fyller hon 40 år. Den inträffar om 199 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 199 dagar (en onsdag). Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn.

Renata har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Renata i Sverige Renata Chlumska i Jönköping, Renata Kornacka i Örby och Renata Albertsson i Ystad.

Informationen om Renata kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Renata Saliba