7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-06-23
Celina Frida Helena Beveridge Lepierre
Årsinkomst: Kolla Celinas lön anonymt
Personnummer: 19870211-
Ålder: 39 år
Födelsedag: 11 februari 1987
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 18 februari
Stjärntecken: Vattumannen
Namnregistrering
Personnamn: Celina Frida Helena Beveridge Lepierre
Förnamn: Celina Frida Helena
Tilltalsnamn: Celina
Efternamn: Beveridge Lepierre
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2019-12-06
Gatuadress: Järnåldersringen 779
Postnummer: 136 65
Postort: Söderby
Distrikt: Österhaninge
Församling: Österhaninge församling (013601)
Kommun: Haninge (0136)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om Celina
Celina Beveridge Lepierre är 39 år och bosatt på Järnåldersringen 779 i Söderby. Hon bor i en lägenhet på 111 kvm . Där har hon bott i 6 år och 199 dagar sedan hon flyttade in den 6 december 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Celina
Informationen om Celina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Järnåldersringen 779
Registrerat på adressen
136 65 Söderby
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen | 1 st
| Ras | Chipnummer | Kön | Födelsedatum | Ägare | Ägarens lön |
|---|---|---|---|---|---|
|
Födelsedatum 2011-03-15 (15 år) Ägare Fredrick Lepierre Ägarens lön Kolla lön direkt |
DOLT - Bli validerad medlem för att se | 2011-03-15 (15 år) | Fredrick Lepierre | Kolla lön direkt |
Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Celina kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Celina hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Celinas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 111 kvm
Byggår: 1985
Bolagsengagemang | 0 st
Celina har inga bolagsengagemang
Mer om Celina
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
39 år (och 132 dagar)
Födelsedag
11 februari (en torsdag om 233 dagar)
Födelsedatum
1987-02-11 (en onsdag för 14 377 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 233 dagar (en torsdag)
Celina Beveridge Lepierre är 39 år och bosatt på Järnåldersringen 779 i Söderby. Hon bor i en lägenhet på 111 kvm . Där har hon bott i 6 år och 199 dagar sedan hon flyttade in den 6 december 2019. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I området som hon bor just nu, på postnummer 136 65, är medelinkomsten 410 197 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,56 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Haninge där Celina ingår. Celinas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 99.
Celina bor tillsammans med Fredrick Lepierre. Han har bott på Järnåldersringen 779 i totalt 6 år och 185 dagar sedan han först registrerades på adressen den 20 december 2019. Det finns även en hund på Celinas adress som hon inte är ägare till. Hon är gift med Fredrick Lepierre .
Celina fyller 40 år om 233 dagar och har namnsdag om 240 dagar. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 40 år om 233 dagar (en torsdag).
Namnet Frida är 'Nordiskt namn med bet. ’den sköna’, men även kortform av namn på Fride- (se Frideborg)'.
Celina har inga bolagsengagemang.
Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Celina i Sverige Celina Axelsson i Östra Frölunda, Celina Elheddad i Bandhagen och Celina Pakarinen i Karlstad.
Informationen om Celina kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Celina Beveridge Lepierre
Var bor Celina?
Hur gammal är Celina?
Celina Beveridge Lepierre är 39 år gammal och föddes den 11 februari 1987. Hon fyller 40 år den 11 februari.
Har Celina några bolagsengagemang?
Celina har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Celina några fordon?
Är Celina gift?
Celina är gift med Fredrick Lepierre.
Vilket telefonnummer har Celina?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Celina.
Vilket stjärntecken har Celina?
Celina har stjärntecknet Vattumannen.
I vilken kommun är Celina folkbokförd?
Celina Beveridge Lepierre är folkbokförd i Haninge kommun.
Vilket län tillhör Celina?
Celina Beveridge Lepierre tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Celina?
Celina Beveridge Lepierre tillhör Österhaninge församling.