7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-03
Ida Renström
Årsinkomst: Kolla Idas lön anonymt
Personnummer: 19870220-
Ålder: 39 år
Födelsedag: 20 februari 1987
Juridiskt kön: Kvinna
Namnsdag: 14 september
Stjärntecken: Fiskarna
Namnregistrering
Personnamn: Ida Renström
Förnamn: Ida
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Renström
Mellannamn: Finns ej registrerat
Folkbokföring
Adressändring: 2024-06-03
Gatuadress: Temperavägen 7 A
Postnummer: 141 31
Postort: Huddinge
Distrikt: Huddinge
Församling: Huddinge församling (012601)
Kommun: Huddinge (0126)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Ida Renström är en kvinna på 39 år som bor på Temperavägen 7 A i Huddinge. bostad är en lägenhet på 130 kvm . Där har hon bott i 2 år och 30 dagar sedan hon flyttade in den 3 juni 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Temperavägen 7 A
Registrerat på adressen
141 31 Huddinge
Telefonnummer
Uppgift saknas
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Ida kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Ida hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Idas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Bostadsrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Boarea: 130 kvm
Byggår: 2023
Bolagsengagemang | 1 st
| Företagsnamn | Typ | Status | Befattning | Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll | Bokslut | Omsättning (MSEK) | Vinst (MSEK) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Befattning Styrelseledamot Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut 2024 Omsättning (MSEK) 0,1 Vinst (MSEK) 0,1 |
Aktiv |
Styrelseledamot | 0 | 2024 | 0,1 | 0,1 |
Mer om Ida
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
39 år (och 133 dagar)
Födelsedag
20 februari (en lördag om 232 dagar)
Födelsedatum
1987-02-20 (en fredag för 14 378 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 232 dagar (en lördag)
Ida Renström är en kvinna på 39 år som bor på Temperavägen 7 A i Huddinge. bostad är en lägenhet på 130 kvm . Där har hon bott i 2 år och 30 dagar sedan hon flyttade in den 3 juni 2024. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
På Idas postnummer, 141 31, är medelinkomsten 572 800 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 1,65 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Ida och hennes grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Huddinge där Ida ingår. Idas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 20.
Ida bor tillsammans med Aléxandros Sombo. Han är en 36 årig man som flyttade in den 3 juni 2024 och har bott där totalt 2 år och 30 dagar. Hon är gift med Aléxandros Sombo .
På Idas nästa födelsedag fyller hon 40 år. Den inträffar om 232 dagar. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 232 dagar (en lördag), och vill du gratulera henne på hennes namnsdag infaller den om 73 dagar.
Namnet Ida är 'Tyskt namn, besläktat med id ’flit’'.
Ida har 1 bolagsengagemang (
Alex Sombo Music AB
).
Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ida i Sverige Ida Kjos i Kungsängen, Ida Halonen Bomban i Borlänge och Ida Hellberg i Vinslöv.
Informationen om Ida kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Ida Renström
Var bor Ida?
Hur gammal är Ida?
Ida Renström är 39 år gammal och föddes den 20 februari 1987. Hon fyller 40 år den 20 februari.
Har Ida några bolagsengagemang?
Ida har 1 bolagsengagemang och är engagerad i bland annat Alex Sombo Music AB . Du hittar samtliga engagemang under avsnittet bolagsengagemang ovan.
Äger Ida några fordon?
Är Ida gift?
Ida är gift med Aléxandros Sombo.
Vilket telefonnummer har Ida?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Ida.
Vilket stjärntecken har Ida?
Ida har stjärntecknet Fiskarna.
I vilken kommun är Ida folkbokförd?
Ida Renström är folkbokförd i Huddinge kommun.
Vilket län tillhör Ida?
Ida Renström tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Ida?
Ida Renström tillhör Huddinge församling.