7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-27

Ulf Sebastian Gittner

Årsinkomst: Kolla Sebastians lön anonymt

Personnummer: 19870330- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 30 mars 1987

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 20 januari

Stjärntecken: Väduren

Namnregistrering

Personnamn: Ulf Sebastian Gittner

Förnamn: Ulf Sebastian

Tilltalsnamn: Sebastian

Efternamn: Gittner

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-02-28

Gatuadress: Fagerögatan 3

Postnummer: 261 47

Postort: Landskrona

Distrikt: Landskrona

Församling: Landskrona församling (128201)

Kommun: Landskrona (1282)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sebastian

Sebastian Gittner är en man på 39 år som bor på Fagerögatan 3 i Landskrona. Sebastians bostad är en villa på 211 kvm . Där har han bott i 7 år och 119 dagar sedan han flyttade in den 28 februari 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sebastian

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sebastian Gittner?

Vad tjänar Sebastian?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sebastians
Kreditstatus?

Nyfiken på Sebastians Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Fagerögatan 3

Latitud: 55.898748   |   Longitud: 12.823462

Registrerat på adressen


Fagerögatan 3
261 47 Landskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sebastian kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sebastian hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sebastians bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 211 kvm

Byggår: 2018

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sebastian har inga bolagsengagemang


Mer om Sebastian


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 89 dagar)

Födelsedag

30 mars (en tisdag om 276 dagar)

Födelsedatum

1987-03-30 (en måndag för 14 334 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 276 dagar (en tisdag)

Sebastian Gittner är en man på 39 år som bor på Fagerögatan 3 i Landskrona. Sebastians bostad är en villa på 211 kvm . Där har han bott i 7 år och 119 dagar sedan han flyttade in den 28 februari 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Sebastians postnummer, 261 47, är medelinkomsten 441 065 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 2,40 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Sebastian och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Landskrona där Sebastian ingår. Sebastians lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 67.

Sebastian bor tillsammans med Josefin Wallentin. Hon är en 34 årig kvinna som flyttade in den 28 februari 2019 och har bott där totalt 7 år och 119 dagar. Han är inte gift.

På Sebastians nästa födelsedag fyller han 40 år. Den inträffar om 276 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 276 dagar (en tisdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 207 dagar.

Namnet Sebastian är 'Latinskt helgonnamn (Sebastia´nus), urspr. ett grekiskt namn med bet. ’den vördade’'.

Sebastian har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Sebastian i Sverige Sebastian Lundborg i Stockholm, Sebastian Hammarberg i Kungsgården och Sebastian Lindqvist i Stockholm.

Informationen om Sebastian kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sebastian Gittner