7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-14

Ksenija Eskina

Årsinkomst: Kolla Ksenijas lön anonymt

Personnummer: 19870424- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 24 april 1987

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Oxen

Namnregistrering

Personnamn: Ksenija Eskina

Förnamn: Ksenija

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Eskina

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2020-12-15

Gatuadress: Baståvägen 3

Postnummer: 468 30

Postort: Vargön

Distrikt: Västra Tunhem

Församling: Västra Tunhems församling (148709)

Kommun: Vänersborg (1487)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Ksenija Eskina är en 39 årig kvinna och bosatt på Baståvägen 3 i Vargön. Hennes bostad är ett kedjehus på 74 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 december 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 211 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Ksenija Eskina?

Vad tjänar Ksenija?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Ksenijas
Kreditstatus?

Nyfiken på Ksenijas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Baståvägen 3

Latitud: 58.352141   |   Longitud: 12.401187

Registrerat på adressen


Baståvägen 3
468 30 Vargön

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Ksenija kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Ksenija hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Ksenijas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Kedjehus

Boarea: 74 kvm

Byggår: 1960

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Ksenija har inga bolagsengagemang


Mer om Ksenija


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 81 dagar)

Födelsedag

24 april (en lördag om 284 dagar)

Födelsedatum

1987-04-24 (en fredag för 14 326 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 284 dagar (en lördag)

Ksenija Eskina är en 39 årig kvinna och bosatt på Baståvägen 3 i Vargön. Hennes bostad är ett kedjehus på 74 kvm . Hon flyttade in på adressen den 15 december 2020 och har sammanlagt bott där i 5 år och 211 dagar. Hon har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Ksenijas bostadsområde, på postnummer 468 30, är 337 395 kr per år och 6,45 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Vänersborg där Ksenijas ingår. Ksenijas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 85.

Förutom Ksenija bor också Stefan Alvetjärn på adressen. Där har han bott i 5 år och 142 dagar sedan han först registrerades där den 22 februari 2021. Ksenija är gift med Stefan Alvetjärn .

Ksenijas nästa födelsedag är om 284 dagar då hon fyller 40 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 171 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 284 dagar (en lördag).

Ksenija har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Ksenija i Sverige Ksenija Gorioucheva i Malmö, Ksenija Lijic i Göteborg och Ksenija Zindovic i Eslöv.

Informationen om Ksenija kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Ksenija Eskina