7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-26

Sam Rahim Jabbar

Årsinkomst: Kolla Sams lön anonymt

Personnummer: 19870606- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 6 juni 1987

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 1 september

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Sam Rahim Jabbar

Förnamn: Sam Rahim

Tilltalsnamn: Sam

Efternamn: Jabbar

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2024-08-19

Gatuadress: Skyttegatan 10

Postnummer: 281 37

Postort: Hässleholm

Distrikt: Stoby

Församling: Hässleholms församling (129301)

Kommun: Hässleholm (1293)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Sam

Sam Jabbar är en 39 årig man bosatt i Hässleholm kommun. Han bor i en villa på 126 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 311 dagar sedan 19 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Sam

Informationen om Sam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Sam Jabbar?

Vad tjänar Sam?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Sams
Kreditstatus?

Nyfiken på Sams Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Skyttegatan 10

Latitud: 56.148318   |   Longitud: 13.803812

Registrerat på adressen


Skyttegatan 10
281 37 Hässleholm

Telefonnummer

Uppgift saknas


Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Sam kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Sam hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Sams bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 126 kvm

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Sam har inga bolagsengagemang


Mer om Sam


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 20 dagar)

Födelsedag

06 juni (en söndag om 345 dagar)

Födelsedatum

1987-06-06 (en lördag för 14 265 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 345 dagar (en söndag)

Sam Jabbar är en 39 årig man bosatt i Hässleholm kommun. Han bor i en villa på 126 kvm . Där har han bott i sammanlagt 1 år och 311 dagar sedan 19 augusti 2024. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I Sams bostadsområde, på postnummer 281 37, har 2,12 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 398 067 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Hässleholm där Sams ingår. Sams lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 28.

Sam bor ensam (det finns ingen annan person över 15 år registrerad på adressen). Han är gift med Rina Al-Khamisi .

Vill du fira Sams födelsedag ska du gratulera honom om 345 dagar då han fyller 40 år. Andra tillfällen att fira är hans namnsdag som inträffar om 67 dagar och hans nästa jubileum när han fyller 40 år om 345 dagar (en söndag).

Sam har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Sam i Sverige det senaste kvartalet är Sam Hallam i Växjö, Sam Lidner i Örebro och Sam Skarsgård i Stockholm.

Informationen om Sam kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Sam Jabbar