8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

8 518 361 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-10-21

Fatema Alahmad

Årsinkomst: Kolla Fatemas lön anonymt

Personnummer: 19870612- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 12 juni 1987

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Tvillingarna

Namnregistrering

Personnamn: Fatema Alahmad

Förnamn: Fatema

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Alahmad

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-09-01

Gatuadress: Hallandsvägen 16

Postnummer: 287 72

Postort: Traryd

Distrikt: Traryd

Församling: Traryds församling (076703)

Kommun: Markaryd (0767)

Län: Kronoberg (07)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Fatema Alahmad är 39 år och bosatt på Hallandsvägen 16 i Traryd. Hon bor i en villa på 140 kvm . Där har hon bott i 50 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fatema Alahmad?

Vad tjänar Fatema?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fatemas
Kreditstatus?

Nyfiken på Fatemas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Hallandsvägen 16

Latitud: 56.578145   |   Longitud: 13.741287

Registrerat på adressen


Hallandsvägen 16
287 72 Traryd

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fatema kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fatema hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fatemas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 140 kvm

Byggår: 1920

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Fatema har inga bolagsengagemang


Mer om Fatema


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 131 dagar)

Födelsedag

12 juni (en lördag om 234 dagar)

Födelsedatum

1987-06-12 (en fredag för 14 376 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 234 dagar (en lördag)

Fatema Alahmad är 39 år och bosatt på Hallandsvägen 16 i Traryd. Hon bor i en villa på 140 kvm . Där har hon bott i 50 dagar sedan hon flyttade in den 1 september 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 287 72, är medelinkomsten 290 325 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 11,15 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Markaryd där Fatema ingår. Fatemas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 29.

Fatema bor tillsammans med Abdulrahman Shehada. Han har bott på Hallandsvägen 16 i totalt 43 dagar sedan han först registrerades på adressen den 8 september 2026. Hon är inte gift.

Fatema fyller 40 år om 234 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 72 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 40 år om 234 dagar (en lördag).

Fatema har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fatema i Sverige Fatema Ghoghai i Göteborg, Fatema Anwar i Malmö och Fatema Abdallah i Trollhättan.

Informationen om Fatema kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fatema Alahmad