7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-09

Nader Abusamra

Årsinkomst: Kolla Naders lön anonymt

Personnummer: 19870625- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 25 juni 1987

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Nader Abusamra

Förnamn: Nader

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Abusamra

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2017-03-01

Gatuadress: Storvretsvägen 27 lgh 1502

Våning & dörr: 5 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 147 54

Postort: Tumba

Distrikt: Tumba

Församling: Botkyrka församling (012701)

Kommun: Botkyrka (0127)

Län: Stockholm (01)

Särskild Adress

C/O-adress: Bandhagshemmet

Gatuadress: Skeppstavägen 1-3

Postadress: 12430 Bandhagen

Mer om

Nader Abusamra är en 39 årig man bosatt i Botkyrka kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i sammanlagt 9 år och 130 dagar sedan 1 mars 2017. Han har en särskild adress registrerad på Skeppstavägen 1-3 i Bandhagen. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Nader Abusamra?

Vad tjänar Nader?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Naders
Kreditstatus?

Nyfiken på Naders Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Storvretsvägen 27 lgh 1502

Latitud: 59.190647   |   Longitud: 17.833409

Registrerat på adressen


Storvretsvägen 27 lgh 1502
147 54 Tumba

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen | 1 st

Ras Chipnummer Kön Födelsedatum Ägare Ägarens lön
AMERICAN STAFFORDSHIRE TERRIER Chipnummer DOLT - Bli validerad medlem för att se Kön
Födelsedatum 2019-05-08 (7 år) Ägare Ernestas Malaska Ägarens lön Kolla lön direkt
DOLT - Bli validerad medlem för att se 2019-05-08 (7 år) Ernestas Malaska Kolla lön direkt

Uppdaterad 2026-05-18. Vi uppdaterar hunduppgifter var tredje månad och visar endast hundar med chipnummer. Vid felaktig uppgift begär rättelse hos Jordbruksverket.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Nader kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Nader hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Naders bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 81 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Nader har inga bolagsengagemang


Mer om Nader


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 14 dagar)

Födelsedag

25 juni (en fredag om 351 dagar)

Födelsedatum

1987-06-25 (en torsdag för 14 259 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 351 dagar (en fredag)

Nader Abusamra är en 39 årig man bosatt i Botkyrka kommun. Han bor i en lägenhet med 3 rum på 81 kvm . Där har han bott i sammanlagt 9 år och 130 dagar sedan 1 mars 2017. Han har en särskild adress registrerad på Skeppstavägen 1-3 i Bandhagen.

I Naders bostadsområde, på postnummer 147 54, har 10,35 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 278 547 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Botkyrka där Naders ingår. Naders lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 187.

Nader bor tillsammans med 4 personer: Roman Kazymyrovych , Vladiszlav Kazimirovics , Erika Kazimirovics , Ernestas Malaska . De har också en hund i bostaden som Nader inte är ägare till. Han är inte gift.

Vill du fira Naders födelsedag ska du gratulera honom om 351 dagar då han fyller 40 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 176 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 351 dagar (en fredag).

Nader har inga bolagsengagemang.

De tre mest eftersökta Nader i Sverige det senaste kvartalet är Nader Baghernejad i Bromma, Nader Laali-Nia i Ulricehamn och Nader Barekzai i Malmö.

Informationen om Nader kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Nader Abusamra