7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-19

Albulena Mehmetaj

Årsinkomst: Kolla Albulenas lön anonymt

Personnummer: 19870702- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 39 år

Födelsedag: 2 juli 1987

Juridiskt kön: Kvinna

Stjärntecken: Kräftan

Namnregistrering

Personnamn: Albulena Mehmetaj

Förnamn: Albulena

Tilltalsnamn: Albulena

Efternamn: Mehmetaj

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2015-03-02

Gatuadress: Valhallavägen 12 A lgh 1102

Våning & dörr: 1 våningen, dörr 2 från vänster

Postnummer: 371 41

Postort: Karlskrona

Distrikt: Karlskrona stadsdistrikt

Församling: Karlskrona stadsförsamling (108001)

Kommun: Karlskrona (1080)

Län: Blekinge (10)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Albulena

Albulena Mehmetaj är 39 år och bosatt på Valhallavägen 12 A lgh 1102 i Karlskrona. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har hon bott i 11 år och 139 dagar sedan hon flyttade in den 2 mars 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Albulena

Informationen om Albulena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Albulena Mehmetaj?

Vad tjänar Albulena?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Albulenas
Kreditstatus?

Nyfiken på Albulenas Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Valhallavägen 12 A lgh 1102

Latitud: 56.181279   |   Longitud: 15.597264

Registrerat på adressen


Valhallavägen 12 A lgh 1102
371 41 Karlskrona

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Albulena kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Albulena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Albulenas bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Hyresrätt

Bostadstyp: Lägenhet

Antal rum: 3

Kökstyp: Standard kök

Boarea: 71 kvm

Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Albulena har inga bolagsengagemang


Mer om Albulena


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

39 år (och 17 dagar)

Födelsedag

02 juli (en fredag om 348 dagar)

Födelsedatum

1987-07-02 (en torsdag för 14 262 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 348 dagar (en fredag)

Albulena Mehmetaj är 39 år och bosatt på Valhallavägen 12 A lgh 1102 i Karlskrona. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 71 kvm . Där har hon bott i 11 år och 139 dagar sedan hon flyttade in den 2 mars 2015. Hon har inte någon särskild adress registrerad.

I området som hon bor just nu, på postnummer 371 41, är medelinkomsten 361 410 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 3,71 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Karlskrona där Albulena ingår. Albulenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 50.

Albulena bor tillsammans med Bashkqeneat Sylaj. Han har bott på Valhallavägen 12 A lgh 1102 i totalt 11 år och 139 dagar sedan han först registrerades på adressen den 2 mars 2015. Hon är inte gift.

Albulena fyller 40 år om 348 dagar och har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 166 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum sker när hon fyller 40 år om 348 dagar (en fredag).

Albulena har inga bolagsengagemang.

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Albulena i Sverige Albulena Pepaj i Helsingborg, Albulena Haxhani i Varberg och Albulena Beqiri i Vallentuna.

Informationen om Albulena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Albulena Mehmetaj