7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill
Personuppgifter
2026-07-05
Fathima Haseena Jamaldeen
Årsinkomst: Kolla Fathima Haseenas lön anonymt
Personnummer: 19870716-
Ålder: 38 år
Födelsedag: 16 juli 1987
Juridiskt kön: Kvinna
Stjärntecken: Kräftan
Namnregistrering
Personnamn: Fathima Haseena Jamaldeen
Förnamn: Fathima Haseena
Tilltalsnamn: Finns ej registrerat
Efternamn: Jamaldeen
Mellannamn:
Folkbokföring
Adressändring: 2026-05-14
Gatuadress: Carl Bondes väg 2 lgh 1001
Våning & dörr: Entréplan, dörr 1 från vänster
Postnummer: 165 74
Postort: Hässelby
Distrikt: Hässelby
Församling: Hässelby församling (018038)
Kommun: Stockholm (0180)
Län: Stockholm (01)
Särskild Adress
Personen har ingen särskild adress registrerad.
Mer om
Fathima Haseena Jamaldeen är en 38 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 52 dagar sedan 14 maj 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om
Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Karta & vägbeskrivning till Carl Bondes väg 2 lgh 1001
Registrerat på adressen
165 74 Hässelby
Personer
Telefonnummer
Företag
Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.
Hundar på adressen
Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt
Vem tjänar mest i Fathima Haseena kommun?
Se de 25 personerna med högst lön i Fathima Haseena hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.
Fathima Haseenas bostad
Fakta om bostaden
Ägandeform: Hyresrätt
Bostadstyp: Lägenhet
Antal rum: 3
Kökstyp: Standard kök
Boarea: 78 kvm
Bostadskategori: Vanlig bostadslägenhet
Byggår: 1989
Bolagsengagemang | 0 st
Fathima Haseena har inga bolagsengagemang
Mer om Fathima Haseena
Ålder
Födelsedag
Födelsedatum
Nästa jubileum
Ålder
38 år (och 354 dagar)
Födelsedag
16 juli (en torsdag om 11 dagar)
Födelsedatum
1987-07-16 (en torsdag för 14 234 dagar sedan)
Nästa jubileum
Fyller 40 år om 1 år och 11 dagar (en fredag)
Fathima Haseena Jamaldeen är en 38 årig kvinna bosatt i Stockholm kommun. Hon bor i en lägenhet med 3 rum på 78 kvm . Där har hon bott i sammanlagt 52 dagar sedan 14 maj 2026. Hon har inte någon särskild adress registrerad.
I Fathima Haseenas bostadsområde, på postnummer 165 74, har 7,92 % av personerna betalningsanmärkningar och medelinkomsten beräknas vara 364 424 kr per år. Vill du se mer exakta uppgifter om inkomst och betalningsanmärkningar på adressen kan du köpa Ratsitkatalogen för Stockholm där Fathima Haseenas ingår. Fathima Haseenas lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 353.
Fathima Haseena bor tillsammans med en 45 årig man vid namn Mohamed Mohamed Haniffa. Han registrerades på adressen den 7 oktober 2011, och har bott där totalt 14 år och 271 dagar. Hon är gift med Mohamed Mohamed Haniffa .
Vill du fira Fathima Haseenas födelsedag ska du gratulera henne om 11 dagar då hon fyller 39 år. Hon har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 180 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hennes nästa jubileum är när hon fyller 40 år om 1 år och 11 dagar (en fredag).
Fathima Haseena har inga bolagsengagemang.
De tre mest eftersökta Fathima Haseena i Sverige det senaste kvartalet är Fathima Sterner i Furulund, Haseena Umari i Tumba och Haseena Bashaygadoum i Varberg.
Informationen om Fathima Haseena kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.
Vanliga frågor om Fathima Haseena Jamaldeen
Var bor Fathima Haseena?
Hur gammal är Fathima Haseena?
Fathima Haseena Jamaldeen är 38 år gammal och föddes den 16 juli 1987. Hon fyller 39 år den 16 juli.
Har Fathima Haseena några bolagsengagemang?
Fathima Haseena har inga registrerade bolagsengagemang.
Äger Fathima Haseena några fordon?
Är Fathima Haseena gift?
Fathima Haseena är gift med Mohamed Mohamed Haniffa.
Vilket telefonnummer har Fathima Haseena?
Vi har inget telefonnummer registrerat för Fathima Haseena.
Vilket stjärntecken har Fathima Haseena?
Fathima Haseena har stjärntecknet Kräftan.
I vilken kommun är Fathima Haseena folkbokförd?
Fathima Haseena Jamaldeen är folkbokförd i Stockholm kommun.
Vilket län tillhör Fathima Haseena?
Fathima Haseena Jamaldeen tillhör Stockholm.
Vilken församling tillhör Fathima Haseena?
Fathima Haseena Jamaldeen tillhör Hässelby församling.