7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-07-01

Max Fredrik Rauer

Årsinkomst: Kolla Fredriks lön anonymt

Personnummer: 19870821- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 21 augusti 1987

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 18 juli

Stjärntecken: Lejonet

Namnregistrering

Personnamn: Max Fredrik Rauer

Förnamn: Max Fredrik

Tilltalsnamn: Fredrik

Efternamn: Rauer

Mellannamn: Finns ej registrerat

Folkbokföring

Adressändring: 2019-12-13

Gatuadress: Aftongatan 48

Postnummer: 415 44

Postort: Göteborg

Distrikt: Kortedala

Församling: Kortedala församling (148005)

Kommun: Göteborg (1480)

Län: Västra Götaland (14)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Fredrik

Fredrik Rauer är 38 år och bosatt på Aftongatan 48 i Göteborg. Han bor i ett radhus på 112 kvm . Där har han bott i 6 år och 200 dagar sedan han flyttade in den 13 december 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Fredrik

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Fredrik Rauer?

Vad tjänar Fredrik?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Fredriks
Kreditstatus?

Nyfiken på Fredriks Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Aftongatan 48

Latitud: 57.762451   |   Longitud: 12.033618

Registrerat på adressen


Aftongatan 48
415 44 Göteborg

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Fredrik kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Fredrik hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Fredriks bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Tomträtt

Bostadstyp: Radhus

Boarea: 112 kvm

Byggår: 1959

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Kortedala vattendistribution, ekonomisk förening Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Styrelsesuppleant Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Styrelsesuppleant 0

Mer om Fredrik


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 314 dagar)

Födelsedag

21 augusti (en fredag om 51 dagar)

Födelsedatum

1987-08-21 (en fredag för 14 194 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 51 dagar (en lördag)

Fredrik Rauer är 38 år och bosatt på Aftongatan 48 i Göteborg. Han bor i ett radhus på 112 kvm . Där har han bott i 6 år och 200 dagar sedan han flyttade in den 13 december 2019. Han har inte någon särskild adress registrerad.

I området som han bor just nu, på postnummer 415 44, är medelinkomsten 267 694 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 9,01 %. Här kan du köpa Ratsitkatalogen för Göteborg där Fredrik ingår. Fredriks lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 67.

Fredrik bor tillsammans med Alma Rauer. Hon har bott på Aftongatan 48 i totalt 6 år och 200 dagar sedan hon först registrerades på adressen den 13 december 2019. Han är gift med Alma Rauer .

Fredrik fyller 39 år om 51 dagar och har namnsdag om 17 dagar. Hans nästa jubileum sker när han fyller 40 år om 1 år och 51 dagar (en lördag).

Namnet Fredrik är 'Tyskt (germanskt) namn, sammansatt av ord med bet. ’fred’ och ’härskare’'.

Fredrik har 1 bolagsengagemang ( Kortedala vattendistribution, ekonomisk förening ).

Det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Fredrik i Sverige Fredrik Lindström i Stockholm, Fredrik Emilsson i Sollentuna och Fredrik Pourmokhtari Holwaster i Stockholm.

Informationen om Fredrik kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Fredrik Rauer