7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-09-07

Olle Mattias Ljunggren

Årsinkomst: Kolla Olles lön anonymt

Personnummer: 19870909- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 9 september 1987

Juridiskt kön: Man

Namnsdag: 29 juli

Stjärntecken: Jungfrun

Namnregistrering

Personnamn: Olle Mattias Ljunggren

Förnamn: Olle Mattias

Tilltalsnamn: Olle

Efternamn: Ljunggren

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-07-13

Gatuadress: Klon 130

Postnummer: 828 94

Postort: Edsbyn

Distrikt: Ovanåker

Församling: Alfta-Ovanåkers församling (212101)

Kommun: Ovanåker (2121)

Län: Gävleborg (21)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om Olle

Olle Ljunggren är en man på 38 år som bor på Klon 130 i Edsbyn. Olles bostad är ett lantbruk på 235 kvm . Där har han bott i 56 dagar sedan han flyttade in den 13 juli 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad. Läs mer om Olle

Informationen om Olle kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Olle Ljunggren?

Vad tjänar Olle?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Olles
Kreditstatus?

Nyfiken på Olles Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Klon 130

Latitud: 61.348891   |   Longitud: 15.921129

Registrerat på adressen


Klon 130
828 94 Edsbyn

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Olle kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Olle hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Olles bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Lantbruk

Boarea: 235 kvm

Byggår: 1910

Illustration stad

Bolagsengagemang | 1 st

Företagsnamn Typ Status Befattning Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Ljunggren, Olle Typ Aktiebolag Status Aktiv
Befattning Innehavare Kontrollerar Kontroll motsvarar det som hos Bolagsverket heter omfattning av kontroll 0 Bokslut Omsättning (MSEK) Vinst (MSEK)
Aktiebolag Aktiv
Innehavare 0

Mer om Olle


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 363 dagar)

Födelsedag

09 september (en onsdag om 2 dagar)

Födelsedatum

1987-09-09 (en onsdag för 14 243 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 2 dagar (en torsdag)

Olle Ljunggren är en man på 38 år som bor på Klon 130 i Edsbyn. Olles bostad är ett lantbruk på 235 kvm . Där har han bott i 56 dagar sedan han flyttade in den 13 juli 2026. Han har inte någon särskild adress registrerad.

På Olles postnummer, 828 94, är medelinkomsten 364 666 kr per år och andelen personer med betalningsanmärkningar är 5,92 %. Vill du veta mer om inkomst och betalningsanmärkningar för Olle och hans grannar kan du köpa Ratsitkatalogen för Ovanåker där Olle ingår. Olles lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 33.

Olle bor tillsammans med Rebecka Jonpers. Hon är en 38 årig kvinna som flyttade in den 13 juli 2026 och har bott där totalt 56 dagar. Han är inte gift.

På Olles nästa födelsedag fyller han 39 år. Den inträffar om 2 dagar. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 1 år och 2 dagar (en torsdag), och vill du gratulera honom på hans namnsdag infaller den om 325 dagar.

Olle har 1 bolagsengagemang ( Ljunggren, Olle ).

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Olle i Sverige Olle Jönsson i Kristianstad, Olle Roos i Kista och Olle Zelmerlöw i Lund.

Informationen om Olle kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Olle Ljunggren