7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

7 744 013 inkomstuppgifter är uppdaterade - Lönekolla vem du vill

Personuppgifter

Senast uppdaterad
2026-06-30

Hassan Ahmadi

Årsinkomst: Kolla Hassans lön anonymt

Personnummer: 19871003- XXXXVisas för medlemmar

Ålder: 38 år

Födelsedag: 3 oktober 1987

Juridiskt kön: Man

Stjärntecken: Vågen

Namnregistrering

Personnamn: Hassan Ahmadi

Förnamn: Hassan

Tilltalsnamn: Finns ej registrerat

Efternamn: Ahmadi

Mellannamn:

Folkbokföring

Adressändring: 2026-02-01

Gatuadress: Sularpsängen 113

Postnummer: 247 91

Postort: Södra Sandby

Distrikt: Hardeberga

Församling: Södra Sandby församling (128113)

Kommun: Lund (1281)

Län: Skåne (12)

Särskild Adress

Personen har ingen särskild adress registrerad.

Mer om

Hassan Ahmadi är en 38 årig man och bosatt på Sularpsängen 113 i Södra Sandby. Hans bostad är en villa på 226 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 149 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad. Läs mer om

Informationen om kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vad tjänar
Hassan Ahmadi?

Vad tjänar Hassan?
Kopia
skickasHär skickas en kopia till omfrågad = inte anonymt

Hur är Hassans
Kreditstatus?

Nyfiken på Hassans Kreditstatus?

Karta & vägbeskrivning till Sularpsängen 113

Latitud: 55.713396   |   Longitud: 13.291180

Registrerat på adressen


Sularpsängen 113
247 91 Södra Sandby

Företag

Det finns inga företag registrerade på adressen enligt Bolagsverket och SCB.



Hundar på adressen

Inga privatägda hundar med chipnummer kan knytas till adressen.

100%
anonymtHär skickas inte en kopia till omfrågad = Anonymt

Vem tjänar mest i Hassan kommun?

Se de 25 personerna med högst lön i Hassan hemkommun. Gå direkt till topplistan via länken nedan, eller beställ Ratsitkatalogen för att få tillgång till all lönedata i hela kommunen.

Illustration vem tjänar mest?

Hassans bostad


Fakta om bostaden

Ägandeform: Äganderätt

Bostadstyp: Villa

Boarea: 226 kvm

Byggår: 1979

Illustration stad

Bolagsengagemang | 0 st

Hassan har inga bolagsengagemang


Mer om Hassan


Ålder

Födelsedag

Födelsedatum

Nästa jubileum

Ålder

38 år (och 270 dagar)

Födelsedag

03 oktober (en lördag om 95 dagar)

Födelsedatum

1987-10-03 (en lördag för 14 150 dagar sedan)

Nästa jubileum

Fyller 40 år om 1 år och 95 dagar (en söndag)

Hassan Ahmadi är en 38 årig man och bosatt på Sularpsängen 113 i Södra Sandby. Hans bostad är en villa på 226 kvm . Han flyttade in på adressen den 1 februari 2026 och har sammanlagt bott där i 149 dagar. Han har ingen särskild adress registrerad.

Medelinkomsten i Hassans bostadsområde, på postnummer 247 91, är 465 339 kr per år och 6,74 % av personerna i området har betalningsanmärkningar. För att få se mer inkomstdata från området kan du köpa Ratsitkatalogen för Lund där Hassans ingår. Hassans lön och uppgift om eventuell betalningsanmärkning hittar du på sidan 289.

Hassan bor tillsammans med 18 personer: Damith Prabath Kulasinghe Rankoth Durayalage , Prasad Chathuranga Perera Uswaththa Liyanage , Mahdi Rahmani , Xigol Bångh , Ondrej Lakatos , Ashini Shashinka Rajapaksha Rajapaksha Mudiyanselage mfl. Du kan se alla personer på adressen under Registrerat på adressen . Hassan är inte gift.

Hassans nästa födelsedag är om 95 dagar då han fyller 39 år. Han har ingen namnsdag i almanackan, utan får fira den 1 januari (om 185 dagar) tillsammans med alla andra som saknar en särskild dag för sitt namn. Hans nästa jubileum är när han fyller 40 år om 1 år och 95 dagar (en söndag).

Hassan har inga bolagsengagemang.

Under det senaste kvartalet så är de tre mest eftersökta Hassan i Sverige Hassan Shabana i Västerås, Hassan Afrah i Norsborg och Hassan Abdo i Malmö.

Informationen om Hassan kommer från myndigheter, privata aktörer och egna insamlingar från Ratsit. Läs mer om datan här.

Vanliga frågor om Hassan Ahmadi